כפי שכולכם ודאי זוכרים מלפני חמישה חודשים, לקלפי אפשר להיכנס אחד אחד. מה שאומר שאם אתם גרים באזור עירוני, או מגיעים בשעות הבוקר או אחרי העבודה, צפוי עומס קל עד בינוני שלפעמים נותן פייט אמיתי לבידוק הבטחוני בנתב"ג. אלא שהשנה היא 2019 ולכולנו יש טלפונים חכמים שיש עליהם עשרות אפליקציות מכלות זמן. אם כבר מיציתם את כל מה שמותקן לכם, הנה הצעות לכמה משחקים שינקו לכם את הראש, לפני או אחרי ההצבעה.

Breaking Bad: Criminal Elements

אוטוטו מגיע סרט ההמשך של "שובר שורות" לנטפליקס אז כדי להיכנס לגרוב, הנה משחק שהוא שילב בין סדרת הטלוויזיה האהובה לבין סים סיטי. במשחק הזה למעשה צריך לבנות מעבדה לייצור קריסטל מת', להגדיל את ההכנסה שלה ולהתגונן מפני יריבים. ככל שהמעבדה מתרחבת כך מרוויחים יותר – אבל גם מסתכנים יותר.

iOS | אנדרואיד


Pac-Man

אם אתם במילא עושים שוב משהו שעשיתם לפני כחצי שנה, למה לא להתדרדר עמוק יותר לתהומות הנוסטלגיה ולשחזר את הכיף של שנות השמונים עם העיגול שרק רוצה לאכול מרובעים, ורוחות הרפאים שרודפות אחריו? גירסת המובייל של המשחק, לפחות באנדרואיד, נשארת נאמנה לגרפיקות הישנות אבל בכל זאת מצליחה לחדש דבר או שניים עם שלבים ואתגרים חדשים.

iOS | אנדרואיד


Second Galaxy

המשחק הזה ישאב אתכם לעולם מד"בי עם אלפי גלקסיות שצריך לחקור. בכל גלקסיה יש חומר אפל, כוכבים, מטאורים ושלל הפתעות אחרות. באמצעות הספינה שלכם תצטרכו להגיע למקומות חדשים, לסחור עם שחקנים אחרים ועוד, ותוכלו גם לבחור לעצמכם תפקיד של סוחר, מוביל, שומר ראש וכו'.

iOS | אנדרואיד


דברים מוזרים 3: המשחק

סיימתם את העונה השלישית של "דברים מוזרים" ונשארתם עם תחושה של עוד? המשחק הרשמי הנלווה של הסדרה מציע לכם להיות אחת מ-12 הדמויות בעולם של הוקינס אינדיאנה, לצאת לקווסטים בלוקיישנים מהסדרה ולנסות לפתור פאזלים וחידות באווירת רטרו מגניבה. אפשר אפילו לשתף פעולה עם חבר ולשחק בשניים, ממש כמו דסטין וסטיב.

iOS | אנדרואיד


Fallout Shelter

רק למקרה שהעניינים לא יסתדרו אחרי הבחירות הללו, כדאי להתכונן ליום של הפצצה. במשחק הזה תצטרכו לבנות ולתחזק מקלט גרעיני מתחת לפני האדמה, להגן על אנשים אחרים מפני נשורת גרעינית, ולדאוג שכולם שמחים, מרוצים ושבעים. שזו בעצם הכנה טובה לחיים האמיתיים.

iOS | אנדרואיד


Horizon Chase - World Tour

נכון, משחקים של מירוצי מכוניות הם לא לכולם, אבל שווה לנסות את זה בזכות הגרפיקה הצבעונית והמקורית שבכלל לא מנסה להיראות ריאליסטית או מקצועית, אלא דווקא לוקחת את הקונספט למחוזות כיפיים במיוחד, ומכילה עיצוב מקסים של מסלולים במקומות שונים בעולם.

iOS | אנדרואיד


הארי פוטר: איחוד הקוסמים

בעקבות ההצלחה הגדולה של פוקימון גו החליטו באולפני האחים וורנר שגם להם יש מותג מצליח שיכול להרוויח ממשחק במציאות רבודה. בגירסה ההוגוורת'ית של הקונספט, תוכלו לגלות כשפים חדשים בכל פינה, כמו גם חברים חדשים ואויבים חדשים, כשהמטרה המרכזית היא להגן על עולם הקסמים מפני חורבן.

iOS | אנדרואיד


The Room series

אנשים שהקטע שלהם זה חדרי בריחה ייהנו ממשחק החשיבה הזה, שהוא למעשה השלישי בסדרה של אתגרים אשר דורשים פתרון פאזלים מתמשך על מנת לחשוף עוד ועוד חלקים בסיפור הכללי. מומלץ במיוחד לשים אוזניות ולשקוע לחלוטין בתוך החידות, שהן גם מרתקות וגם מספקות.

iOS | אנדרואיד


ARK Survival Evolved

למקרה שיוקר המחייה כאן לא ישתפר גם אחרי הבחירות ותמצאו את עצמכם במהרה חסרי כל, המשחק הזה ילמד אתכם איך להתחיל מאפס ולאט לאט לצבור רכוש ולשרוד בעולם של דינוזאורים שלא חושבים כמוכם. כך למשל תוכלו להתמקצע בהבערת אש, ציד עבור אוכל, יצירת כלי נשק ובניית מחסה.

iOS | אנדרואיד

 

NBA 2K Mobile

ואיך אפשר בלי קצת אסקפיזם של ספורט: המשחק הזה מאפשר לכם להרכיב לעצמכם את נבחרת החלומות מכל השחקנים הנוכחיים של ליגת ה-NBA – שוב, לא בוחרים קבוצות קיימות אלא מרכיבים קבוצות חדשות על ידי בחירה מכל מאגר השחקנים, כמו מעין ליגת על. ככל שהקבוצה מנצחת ביותר משחקים ועולה בליגה, כך אפשר לצבור מעריצים, לאמן את השחקנים בצורה טובה יותר ולהרוויח קלפי משחק שמשפרים את הביצועים. הגרפיקה מעולה והמשחק מרגיש ממש כאילו משחקים אותו בקונסולה.

iOS | אנדרואיד