משתמשת טוויטר בשם אריקה (@dimaioerika) שברה את הרשת בימים האחרונים אחרי שפרסמה את השתלשלות העניינים שהגיעה בעקבות פוסט שפרסמה ובו ביקשה עזרה במציאת אדם שיעזור לעצב את השמלה שהיא כל כך רצתה.

מעשה שהיה כך היה: אחרי שאריקה פרסמה את הפוסט בו ביקשה עזרה בחיפוש אחר מעצבת שתעזור לה לעצב את שמלתה, היא קיבלה פנייה מבחור צעיר שכתב לה: "שלום! יש לי את מה שאת צריכה. דודה שלי היא מעצבת אופנה".

מה שאריקה לא ידעה הוא שהבחור שפנה אליה, תומאס, בסה"כ רצה להשיג את מספר הטלפון שלה כדי להתחיל איתה, ומשם הכל המשיך להתגלגל בצורה נפלאה: הצעיר העביר לאריקה את המספר של "דודה שלו", היא הודתה לו, ושאלה אותו מה שמה. "קוראים לה נוטלה", ענה הצעיר בלי להתבלבל.

"איזה שם יוצא דופן", ענתה לו אריקה, ותומאס שוב שמר על קור רוח מרשים וענה: "כן, את צודקת, אבל היא איטלקייה אז זה הגיוני". שם, בהודעה הזו, הפסיק הקשר ביניהם באינסטגרם ועבר ל"חיים האמיתיים".

אז מה קרה בהמשך? אריקה, באופן טבעי, החליטה לפנות ל"נוטלה" בהודעת וואטסאפ, וכתבה לה: "היי, נתנו לי את המספר שלך כי אני מחפשת מישהו שיעזור לי בעיצוב שמלות".

התשובה שקיבלה אריקה ממעצבת השמלות הייתה ממש לא מה שציפתה לו: "נוטלה אה... ציפית לדבר פה עם נוטלה. איזה מקצוען אני, איזה מהלך מרשים ביצעתי", כתב לה חזרה הצעיר שהבין שהטריק לו להשיג את מספר הטלפון שלה עבד בהצלחה.

לשמחתו של הצעיר, אריקה החליטה לקחת את כל הסיפור בהומור, ושיתפה את כל מהלך השיחה בטוויטר. "מעולם בחיי לא הרגשתי כל כך טיפשה כמו עכשיו", כתבה אריקה בצמוד לפוסט המצליח שזכה עד כה ליותר מ-200 אלף לייקים ו-25 אלף ציוצים מחדש.

רבים מהגולשים בירכו את תומאס על המהלך המרשים, מעטים ביקרו אותו, וכמובן ששאלת המיליון הייתה האם יצא לו דייט מכל הסיפור הזה. "אין מצב, יש לי בן זוג", ענתה אריקה לאלפי הגולשים הסקרנים, והודתה כי תומאס "יצא גאון, והיא נפלה בפח". אהבנו? אהבנו מאוד.