מעט יותר משנה לאחר ההשקה בארה"ב, YouTube משיקה היום (רביעי) בישראל את שירות המנויים שלה, YouTube Premium. מנויי השירות יוכלו להשתמש באפליקציית הסרטונים הפופולרית ללא פרסומות, וגם תוך כדי שימוש באפליקציות אחרות. בנוסף, השירות למנויים מאפשר הורדת סרטונים למכשיר כדי לצפות בהם במועד מאוחר יותר, גם ללא חיבור לאינטרנט – בדומה לשירותי סטרימינג אחרים, כמו נטפליקס.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מנויי השירות יקבלו גישה גם לשירות YouTube Music, אפליקציה חדשה מבית החברה שמיועדת להאזנה למוזיקה ללא פרסומות. בשירות מוטמע חיפוש חכם, שיאפשר למשתמשים לאתר שירים גם מבלי לזכור את שמו המדויק של השיר או המבצע.

המערכת אף תציע למשתמשים המלצות מותאמות אישית בהתאם לטעם האישי של המשתמש, בדומה לאפליקציות מוזיקה נוספות כמו ספוטיפיי או אפל מיוזיק – אולם גם תדע לזהות את מיקום המשתמש ולהציע לו רשימות השמעה בהתאם, כמו שירים המתאימים לאימון כושר או לנסיעה למקום העבודה.

לאחר חודש התנסות בחינם, מנוי חודשי לשירות עולה 23.90 שקלים בחודש למשתמשי אנדרואיד ו-31.90 שקלים בחודש למשתמשי iOS (אייפון). ניתן גם לרכוש את שירות YouTube Music בלבד תמורת 19.90 שקלים בחודש למשתמשי אנדרואיד ו-27.90 שקלים בחודש למשתמשי iOS, או להשתמש בו בחינם – אך ההאזנה תלווה בפרסומות, ולא ניתן יהיה להאזין למוזיקה מבלי שהאפליקציה תהיה פתוחה או ללא חיבור לאינטרנט.