את החקירה נגד ראש הממשלה מנהל צוות מיומן של קציני משטרה וחוקרים, בראשות ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה ובליווי והובלה של ראש אגף החקירות ומפכ"ל המשטרה. כל אלה, אדוני ראש הממשלה, סבורים שהתגבשה תשתית ראייתית לכתב אישום נגדך. זה לא מסע ציד: אלו תוצרים של חקירה מקצועית, נטולת פניות והפתעות, שכוללת עדויות רבות מסמכים תדפיסי בנקי שנאספו בארץ וברחבי הגלובוס.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נכון לעכשיו, העבירה המובילה בהמלצת המשטרה נגדך היא קבלת שוחד. אם זו באמת תהיה המלצת המשטרה בעוד כמה שבועות - בעולם המושגים שלי, זה חמור. חמור מאוד.

עם כל הכבוד, אדוני ראש הממשלה, נראה לי שבמקום לעסוק בכתבים שמסקרים את החקירות נגדך - בעלי גבות עבות, דקות או רגילות - ראוי היה לצלול שוב אל הגרסאות שמסרת בחקירות, ושלא הצליחו להפריך את החשדות שהעלו נגדך החוקרים.

האם אתה באמת חושב, אדוני ראש הממשלה, שבישראל של היום התקשורת לא תהפוך כל אבן בסיקור החקירות שמתנהלות נגד ראש ממשלה ותדווח על כך? האם אתה באמת חושב שבחקירות של ראש ממשלה לא ידלפו עיקרי העדויות והממצאים תוך כדי חקירה? אתה מכיר מדינה דמוקרטית אחרת שבה זה לא קורה?

אני שב ומזכיר, תחת כל עץ רענן, שבשלב הזה אנחנו מדברים על המלצות ואת ההחלטות יקבל בסופו של דבר רק איש אחד: היועץ המשפטי לממשלה. חזקת החפות עומדת לך, אדוני ראש הממשלה, עד תום ההליכים שמתנהלים בעניינך - אבל מכאן ועד מסע השיסוי, ששיאו אמש, בעבודת המשטרה והתקשורת ארוכה הדרך.

עדיין לא מאוחר. אחרי שנאמרו הדברים הקשים אמש, בעולם הערכים שלי, מצופה מראש ממשלה שהוא גם מנהיג לדעת לחזור בו - אם הוא באמת חושב ששגה. אני, אדוני ראש הממשלה, חושב ששגית.