דיברו הרבה השבוע על סימטריה בין ערבים ליהודים, אבל יש עוד סימטריה שצריך להסתכל עליה: בין 20% מהמיעוט המקופח לבין השליט, הריבון, זה שצריך לדאוג שהם לא ירגישו מקופחים.

ערביי ישראל הם מיעוט המשולל מחלק מהזכויות שיש לשאר אזרחי המדינה. יש מי שאומרים שהערבים לא רוצים אותנו פה - כאילו שאנחנו רוצים אותם פה. מי שלא רוצים להשכיר להם דירות ביישובים יהודיים הם יהודים, ולא להיפך.

יש מתוך ערביי ישראל מעטים שעושים מעשים בלתי נסבלים - אותם צריך להכניס לכלא. את כל השאר צריך לנסות לחבר לאוכלוסייה הישראלית. אנחנו חיים כאן יחד עם מיליון וחצי אזרחים ערבים שלא השתתפו בפרעות השבוע.

צריך לדאוג לשוויון בין ישראלים לערבים. אי אפשר להתייחס אליהם רק כשחסרות כמה אצבעות לראשות ממשלה. בנימין נתניהו הפך ל"אבו יאיר" רק כשהוא היה צריך את הערבים להישרדותו. בני גנץ דחה את היד המושטת של הרשימה המשותפת. אנחנו אף פעם לא שיתפנו אותם באמת בשלטון.

למרות מה שקרה בימים האחרונים, אני לא רואה שחורות ביחסים בין ערבים ליהודים. היהודים יחזרו לבתי המלון בעכו מהר מאוד, יותר מהר ממה שרובנו חושבים. מיליון וחצי הערבים ימשיכו לקבל אותנו בחנויות שלהם, במסעדות שלהם, ואנחנו נמשיך לקנות מהם בבתי המרקחת.

שיתוף הפעולה שהיה בקורונה לא היה חלום, הוא יחזור.