אני עצמאי כבר עשרים שנה, אני אזרח שומר חוק ומשלם מיסים תמיד בזמן. אבל ממשלת ישראל לא סופרת אותי והיא תמשיך לדפוק אותי אם לא אפסיק לפחד לדבר. כבר לא אכפת לי אם תחשבו שאני מדבר כי העסק שלי בצרות. לידיעתכם, הוא לא בצרות, לא בצרות גדולות יותר ממה שנמצאים כל העסקים בישראל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

משהו כאן מתנהל בצורה לא נכונה, במדינת ה"רווחה" הזו שאני חי בה. ואני מודאג בקשר לעתיד שלי ושל חבריי העצמאיים - אלה שאתם שם למעלה, מה לעשות, לא סופרים. אז את הפנייה שלי הערב אני רוצה להפנות דווקא אליכם, בנימין נתניהו, ראש הממשלה שלי, ואלייך, גברת שרה נתניהו, אשת ראש הממשלה. איך אתם לא סופרים אותי?

שרה, זה אני, מושיק, שבדיוק לפני חמש שנים עלה לירושלים כדי לתת לך ולראש הממשלה חיבוק תומך. באתי אליכם והצגתי ברשתות החברתיות את המצב בבית ראש הממשלה, בדיוק כפי שראיתי אותו - בית מוזנח עם הרבה בעיות.

היום אני קורא לך ולראש הממשלה לראות את המצב של המדינה - מוזנחת ונמצאת במצב הרבה יותר קשה מהבית בבלפור. את הנזק שנעשה כאן מסביב אף קבלן שיפוצים לא יוכל לתקן.

"הגיע הזמן שגם אנחנו נשב על השאלטר"

שרה אני מודאג כי אני רואה איך מתייחסים במדינת הרווחה הזו שאני חי בה לאנשים זקנים, לבעלי מוגבלויות, לניצולי שואה, שאני יודע כמה כל אלה קרובים לליבך. תמיד ידעתי שהמיסים שאני משלם עוזרים לאוכלוסיות האלה. אבל אז ראיתי ככה במקרה את התלוש העלוב שאבא שלי בן ה-82, עצמאי 50 שנה, מקבל מביטוח לאומי. והבנתי שאת האוכלוסיות החלשות במדינה אף אחד לא סופר באמת.

ואז גיליתי שגם אותי, הצעיר, שנותן חצי מכל שקל שהוא מרוויח לרשויות המס, ברגע האמת אף אחד לא סופר. ואם לא סופרים אותנו אחד-אחד, אז אנחנו כנראה חייבים להתאחד. כולנו - עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, נתחבר יחד ונעשה זאת דרך הדבר שהכי כואב לנו כרגע, הכיס.

כי המצוקה הכלכלית יכולה להיות הרסנית וקטלנית הרבה יותר ממגפה עולמית. כדי שנצליח לשרוד אנחנו צריכים לפעול יחד, להתחיל לשלם מיסים דרך מנגנון אחד, אני קורא לזה שאלטר. הגיע הזמן שגם אנחנו, העצמאיים, שאיש לא סופר נשב על השאלטר של המדינה. בדיוק כמו שיש שאלטר כזה לעובדי חברת החשמל.

אם אנחנו נשלם או לא נשלם מיסים ביחד, כארגון אחד יהיה לנו כוח אדיר. גברתי, אשת ראש הממשלה, זה ממש לא עניין של ימין ושמאל ובטח ובטח אני לא אנרכיסט. את ודאי יודעת שאני לא נגדכם. אני בסך הכול מושיק גלאמין, איש עסקים עצמאי, אזרח מודאג שחי כאן במדינה ורוצה שאתם תספרו גם אותי.