ישב לצפות כדורגל עם חייל אחר - וגילה שהוא אחיו: שמעון ומתנאל הם אחים מאבא משותף, אבל כאלה שגדלו בנפרד ומעולם לא נפגשו. בחודש שעבר שניהם התיישבו לצפות במשחק כדורגל בבסיס צבאי וסיימו את הערב הזה דומעים ונרגשים כשגילו שכל אחד מהם יושב ליד אחיו הביולוגי. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

מתנאל סיפר כיצד גילה ששמעון הוא אחיו: "לא היה לי מושג מי הוא. כשקראו בשם שלו, נזכרתי שאמא שלי סיפרה לי שיש לי אח בשם הזה. התחלתי לשאול אותו שאלות לגבי המשפחה - על השם של אבא שלו והאם יש לו שני אחים, הבנו שנינו מיד שיש משהו מעבר. התקשרנו לאמא שלי שאימתה את כל הדברים - וככה גילינו שאנחנו אחים בעצם". 

שמעון ומתנאל הבינו ברגע אחד שהם אכן אחים, מתנאל סיפר על הרגע המרגש: "לא הייתי מוכן לזה בכלל, לא חשבתי שאמצא אותו יום אחד, כי לא חיפשתי אחריו בכלל. הוא גם היה מאוד מבולבל ולא הבין את הסיטואציה. היה שם רגע, לא יודע אם אחווה עוד רגע כזה בחיים שלי". 

מתנאל הנרגש הוסיף: "זה משהו שכל כך לא ציפיתי לו, וגם הוא לא ציפה לו.  כשזה הגיע, זה הגיע כל כך בבום, ששנינו היינו כל כך מופתעים כשגילינו שאנחנו אחים, רצנו והתחבקנו – זה היה רגע מדהים. חשבתי שיום אחד אבדוק מי זו המשפחה האמיתית שלי מצד האבא, כי לא הכרתי אף אחד - לא את האבא ולא את האחים".

כשמתנאל נשאל האם הוא כעת שומר על קשר עם האח החדש שלו אמר: "כן בטח, אנחנו מדברים כל יום, משוחחים על איך עבר היום, בקרוב מאוד מתכננים פגישה איתו (האבא), עם שני האחים שנשארו, יוצאים  לאינשהו ומכירים אחד את השני".