אל חנויות הספרים מגיע עוד אחד מספרי "השיאים של גינס", המאפשר לנו הצצה אל השיגעונות של האנשים המוזרים שיעשו הכל כדי להיכנס אל הספר הזה. באחד בספטמבר 2007, עצרו מיליוני גרמנים את נשימתם. תי גאי היאנג, הוינטלטור האנושי, הצליח לשבור שיא מדהים - במשך דקה שלמה הוא ביצע 141 סיבובים בעודו תלוי על מקדחה חשמלית.

ועוד קצת דברים הזויים, עדיין בגרמניה - האנשים האלה הדליקו את כל גופם כדי לזכות בכבוד המפוקפק של - הכי הרבה בני אדם, בבעירה מלאה. הכי הרבה חישוקי הולה הופ הצליח סיני לתפוס ולשחרר - סך הכל 236 חישוקים.

דומינק לקס מקנדה הוא פטריוט אדוק. כדי להוכיח את נאמנותו הוא נכנס למצב דגל למשך 39 שניות.
ממונגוליה מגיעות אלינו שתי תופעות טבע - האיש הנמוך בעולם הי פינג פינג, בן 19. פינג פינג לא הולך לגדול יותר. האיש הזעיר הזה מתנשא לגובה של 74.61 סנטימטר.

הנמוך בחתונה של הגבוה

גם האיש הגבוה בתבל, שי שון, הוא מונגולי המיתמר ל-2.361 מטרים. כשהגבוה התחתן סוף סוף בגיל 56, הוא דאג להזמין את הקטנצי'ק, אולי כדי לטעת בו תקווה.

אם כואב לכם הראש? הנה פתרון שמצא אחד, לא משנה מאיזו עדה, ששבר על ראשו 26 מוטות ברזל. אבל את השיא אולי שבר דניס אבנר, אמריקני שעבר 14 ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו.... חתול. ואכן יצא דומה. 

ואם אתם רוצים להופיע במהדורה הבאה של שיאי גינס, אתם יכולים לנסות לשבור שיא קיים או להמציא שיא משלכם, במקרה כזה, אחרי שיאשרו לכם את הרעיון, תצטרכו להוכיח אותו בפני אחד מהשופטים של "גינס שיאי עולם". לא יתקבלו קוריוזים שאינם שיאים כמו למשל - יכולת להגיע עם הלשון למרפק או עבירות על החוק, פיטום בעלי חיים, או ניתוחים רפואיים המבוצעים בידי בני נוער. בהצלחה.