לפני שש שנים הכירה הזמרת קרן פלס את איז'ו, שסוחב פצעי נפש מקרבות מלחמת יום הכיפורים. היא פגשה אותו במקרה בצפון במהלך חזרות להצגה, ומאז נרקמה חברות. "בדיוק פגשתי את איז'ו בנקודה הזאת בחיים שלי שאני הרגשתי שהאדמה נשמטת תחת רגליי", היא מספרת.

"קרן הבינה שהחיים בתוך הבועה התל אביבית שהיא נמצאת בה הם לא החיים עצמם. והיא התחילה להתעניין בדברים אחרים שסביבה, וככה היא התחילה להתעניין בי", מסביר איז'ו. אולי ברגעי הכתיבה, קולטת קרן שהטראומה שלה מהצלחה פתאומית מתגמדת אל מול מה שאיז'ו מביא איתו מהעבר. יותר מארבע שנים קרן ואיז'ו בדרכים, הוא מביא את סיפור פלוגה ו', הקרב עם המצרים, וכאב המלחמה שלא מניח מאז לרגע, היא כותבת מזה ספר.

"לא היה לי חלום אף פעם להיות סופרת, אני לא...בקושי לקרוא קשה לי כי אני דיסלקטית, דיסגרפית עם הפרעות קשב וריכוז, וכל ההפרעות האפשריות", מתוודה פלס. "פתאום גיליתי שיש את האופציה ואת הדרך הזאת, וכאילו נפתח לי מסך והתחיל המופע הגדול של חיי".

"נועם עושה אותי בת זוג טובה"

השבוע כשהספר יוצא לחנויות, ברור שכרוך בו החשש ממה יגידו. קרן שאמנם מורגלת לביקורת מכינה את עצמה לבאות. "הפחדים היחידים שלי זה שכל האנשים שקשורים לספר לא ייפגעו. הפחד שלי לגבי אם הוא יצליח או לא, לא קיים בנקודה הזאת של החיים שלי", היא מספרת.

בנוסף, היא מספרת על בן זוגה נועם טור: "אני מאוד אוהבת ששואלים אותי על נועם, הוא אדיר! אני לא חושבת שאני הייתי בת זוג טובה אם לא היה לי אותו. פשוט הוא עושה אותי בת זוג טובה. בחיי, אני לא חשבתי שאני לעולם אעזוב את תל אביב. בלעדיו לא הייתי מגיעה הנה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק