ממשיך להיות קשה מצבו של אוראל יליזרוף בן השבע שנפצע לפני 10 ימים כאשר רסיס של טיל גראד פגע בראשו בעת שנסע עם אימו בבאר שבע. היום עבר יליזרוף ניתוח שלישי בראשו בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

לחדשות 2 מספרת אלמז משייב דודתו של כי מצבו של האחיין עדיין קשה, "אבל יש אור בקצה המנהרה", אומרת הדודה בתקווה ומוסיפה כי למרות הניתוח הרופאים אומרים שהמצב עדיין קשה.

"ההורים עוברים ימים קשים מאוד", מספרת משייב על התמודדות המשפחה. "זה ילד שנולד אחרי 11 שנה, אחרי הרבה טיפולים וקשה להם מאוד-מאוד". הדודה מציינת ש"בזכות הקדוש ברוך הוא ועם ישראל שהתמיכה החום ואהבה שהם נותנים אני וההורים מודים להם מאוד ואני מבקשת מכל עם ישראל להמשיך להתפלל לאוראל הקטן".

משייב מאמינה באנרגיה חיובית והיא מקווה שבעקבות התפילות אוראל יחזור לחייו. "הוא ילד חזק ומקסים", היא מספרת על אחיינה "הוא מתמודד ונלחם". משייב מודה רבות לרופאים בבית החולים סורוקה שנלחמים על חייו של אוראל ומבקשת "מכל עם ישראל להמשיך להתפלל ותודה רבה לכם וגם לרבנים שמחזקים מכל הארץ".

לפני כשבוע סיפרה אנג'לה אמו של אוראל כיצד נפצע בנה "בדיוק יצאנו לדרך ואז שמענו אזעקה. אני אומרת לבן שלי זה אזעקה והוא אומר לי אמא זה רדיו. עצרתי, יצאנו מהאוטו חיבקתי אותו וישבתי מעליו. שמענו בום. חשבתי זה נגמר, הרמתי את עצמי והוא נשאר על האדמה ופתאום היה עוד בום חזק והילד שלי נפל וכולו היה מכוסה בדם".