תיירים שהתפעמו מהפסטורליה הגלילית, ואף תיעדו אותה במצלמה, הצליחו לתעד אתמול אירוע ממש לא שגרתי: סוסה שדהרה על הכביש, זינקה היישר על מכונית שנקרתה בדרכה.

תושבת כרוזים נסעה אתמול על כביש סובב כינרת בדרכה לביתה. כשנסעה סמוך להר האושר נסעה בנתיב מולה מכונית ובה תיירים שצילמו במצלמתם סוסה ושני סייחים דוהרים על הכביש. התיירים הנפעמים עקבו אחר הסוסים כשהם מתארים בקולם את המראה הפסטורלי.

אבל אז השתנתה התמונה: הסוסים התקרבו אל מכוניתה של תושבת כרוזים, שעצרה מיד במקום. אלא שבמקום לזוז הצידה, עלתה הסוסה על המכונית תוך שהיא מנפצת את השמשות וגורמת לנזק בלתי הפיך למכונית. התיירים ההמומים עצרו מיד את מכוניתם ומיהרו לסייע לנהגת המופתעת.

סוס שנכנס במכונית בצפון הארץ (צילום: חדשות 2)
תחילת הזינוק | צילום: חדשות 2

"כשראיתי אותם מולי בהתחלה הם נראו כל כך יפים, לא העליתי על דעתי שהם יעלו עליי", סיפרה הנהגת לחדשות 2 באינטרנט. "הייתי בטוחה שהם יראו אותי ויזוזו הצידה. מזל שעצרתי, כי הסוס יצר חור עם הרגל בשמשה והמראה נפלה עלי. ראיתי את כל החיים חולפים לפניי".

למרבה המזל, האירוע הסתיים בפציעה קלה בלבד. הנהגת המבוהלת התפנתה לחדר מיון בעקבות חתכים שנגרמו לה מניפוץ הזגוגית. לדבריה, גם הסוס נפצע ברגליו וירד לו דם. אך כנראה שבפעם הבאה שתפגוש סוס דוהר ממולה, היא לא תסמוך על שיקול דעתו.

צבי מוכשר קיפץ מעל ניידת משטרה בארה"ב