15 שנה אחרי הרגע ההוא בו נרצח ראש הממשלה, אביב גפן זוכר הכל ומקווה מאוד שהעצרת בכיכר הערב היא לא האחרונה. "אני מגיע לעצרת כי זה בוער בי, אני מגיע כדי לתמוך במורשת שנשכחה", מספר הזמר בראיון לדנה ויס בתכניתנו "פגוש את העיתונות".

לגפן יש בטן מלאה על הזמרים שבחרו "בנתיב הימני" על המפה כדי למצוא חן בעיני אחרים. "יש בריחה של האמנים לכיוון הזה. ככל שתהיה יותר ימין קיצוני, כך תהיה אהוב יותר על העם", מדגיש גפן ומוסיף שהוא "שמח על כך שאנשי התיאטרון הסכימו שלא להופיע באריאל בגלל דעותיהם".

הזמר השנוי במחלוקת המשיך לירות חיצי ביקורת כלפי האמנים בישראל, וטוען כי "הוואקום האידיאולוגי בארץ נובע מפחדנות ושיקול כלכלי של לא מעט מהם". האמן שהופיע ברחבי העולם גם לא מצטער שהוא מדבר נגד "הכיבוש הישראלי", לטענתו. "בחו"ל אני מתהדר בישראל, אבל מדבר נגד הכיבוש", לדברי גפן.

בזירה הפוליטית לא רואה גפן שום אלטרנטיבה להזדהות עימה. "אני לא רואה בישראל שום מנהיג ראוי שאני אלך איתו ואלחם בשבילו", הוא מצהיר. "לצערי, השמאל בארץ הפך לקוץ בתחת ולכן ללכת ימינה נשמע עבור רבים כמוכר יותר". גפן מצהיר עוד כי "השלום נתפס כתרבות פנאי" וזאת בגלל ש"כולם עסוקים בהישרדות יומיומית".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק