אחרי עשרות ריקודי המחווה למלך הפופ נערך היום עוד אחד, אבל קצת יותר מיוחד. מעל המגדל הגבוה ביותר במזרח התיכון, 200 רקדנים פיזזו לשיריו המפורסמים של מייקל ג'קסון. המטרה: הגשמת חלומו של יהודי אלמוני שעלה מצרפת, וגם - לשפר את התדמית העולמית של ישראל.

בערב נר ראשון של חנוכה, הצליח דוד שטרן, עולה מצרפת להגשים את חלומו. בשבע בבוקר הוא כבר הניח תפילין, בגובה של 225 מטרים מעל פני הים, רחוק מדוח גולדסטון ומפרשת הצתת המסגד בשומרון.

האם יצליח איפה שנכשלו השרים?

הוא החליט שהוא יצליח איפה שנכשלים השרים ומערכת ההסברה. כשלרשותו נוף פנורמי מנתניה ועד אשדוד, 200 רקדנים צעירים עם התלהבות מדבקת ושיר אחד של מייקל ג'קסון. "המטרה חשובה מדי - המוקד הוא לא אתם או אני, אלא להראות את האמת לכל העולם", הוא מסביר מכל הלב לרקדנים.

שטרן רוצה להגיע לרשתות הטלוויזיה בכל רחבי הגלובוס, לשבור שיאי צפיות באינטרנט ולשכנע את העולם שישראל היא מקום נהדר. "נקווה שיהיו לנו יותר מ-10 מיליון צופים ביוטיוב!", מתפלל שטרן. הבחור הנאיבי והאמיץ עלה מצרפת אחרי שלדבריו, פשוט נמאס לו מהיחס של הצרפתים לישראל ומהדרך השלילית שבה היא מוצגת תמיד בתקשורת.

ריקודי מייקל ג'קסון המוניים הפכו מאז מותו של הזמר לתופעה עולמית. שטרן, מעריץ של מלך הפופ רוצה גם לפאר את הזמר האהוב עליו - אבל הוא גם רוצה באותה ההזדמנות לפאר את מדינת ישראל.

ת"א רוקדת מייקל ג'קסון