חופשת הקיץ מלווה בכאב ראש לא קטן עבור ההורים. למרות הביקוש הגבוה עבור אירוח משפחתי, לא מעט מלונות ובתי אירוח בישראל מציעים חופשה למבוגרים בלבד. "חופשה בלי ילדים מעניקה עבור ההורים הזדמנות לחופשה רוגעת יותר, שלווה יותר ובאמת מאפשרת ריסטרט לגוף ולנפש", אומרת ענת סטריק-דהאן, סמנכ"ל שיווק מלונות טמרס. "למעשה מדובר בחופשה שמשלימה את החופשה עם המשפחה. אנשים רוצים לקחת לעצמם את הפסק זמן, לעבוד על הזוגיות ולהיות לבד".

אז נתחיל מהצפון – שם תמצאו מגוון מלונות בוטיק וצימרים לזוגות בלבד. בין בתי המלון באזור, לאחוזת הכרמל לא נכנסים מתחת לגיל 16, כשלילה לזוג בסופ"ש בחודשים יוני-אוגוסט יעלה לכם בין 2,414 שקל ל- 2,810 שקל - חבילה הכוללת לינה וארוחת בוקר. גם מלון המעגל של חוני באמירים יהיה ריק מילדים, וכאן תשלמו 1,400 שקל ללילה וארוחת בוקר לסופ"ש בחודשים יוני-אוגוסט.

במלון הבוטיק החדש בשדרות רוטשילד בתל-אביב תשלמו 600 שקל על חדר קטן, אבל 1,800 שקל על פנטהאוז. לילה במלון הבוטיק גורדון יעלה לכם בין 900-1,450 שקל ללילה קיצי לזוג. אבל במקרה התל אביבי, שימו לב, לא בטוח שלא תשמעו ילדים כשתצאו לרחוב. במלון שיזן בהרצליה המחיר אמנם מעט יקר מתל-אביב – 1,600-1,700 שקל ללילה, אבל הוא כולל טיפול בספא לכל אחד מבני הזוג.

ונעבור לדרום. גם בספא קלאב ים המלח לא תפגשו ילדים, ושם תשלמו על לילה כולל ארוחת בוקר בין 1,040-1,375 שקל. המלונות למבוגרים בדרום מתמקדים גם הם בחווית הספא, ובמלון ספא קלאב תקבלו במחיר גם ספא טורקי, ובמלון הרודס ויטאליס באילת יעמדו לרשותכם שתי קומות של ספא, עם בריכות חמות וקרות.

נופש בלי הילדים נשמע כמו הוצאה בלתי אפשרית בין כל ההוצאות בקיץ, בעיקר כשהמחירים נוסקים הרבה מעבר ל-1,00 שקל לילה במלונות הספא והקונספט, אבל שווה לקחת את החוויה לנפש- במיוחד כדי לקחת קצת חופש מהחופש.

הגעתם למלון או לצימר בארץ והרגשתם שמרמים אתכם? ספרו לנו על זה! כתבו לנו לכתובת המייל info@mako.co.il

>> רוצים חופשה רומנטית? היכנסו ואולי תזכו בלילה מתנה בצימר