תגובת "קפה ג'ו": "הרשת עובדת עם חברה חיצונית מומחית לבדיקה ופיקוח של תחום בטיחות המזון. הופתענו לשמוע על החריגה, ואנו מודים על כך. לאחר סיום התחקיר בנושא נפעל לתיקון במידה ויידרש".‎

תגובת "קפה קפה": "אנו מקפידים על טריות, איכות וניקיון המזון המוגש. הרשת שמה דגש על ביצוע בדיקות סדירות באמצעות אנשי מקצוע מיומנים. אנו רואים בחומרה רבה את הממצאים וננקוט בכל האמצעים שבידינו אל מול הזכיין".

תגובת "ארומה תל אביב": "כל המנות מוכנות על המקום לאחר הזמנת הלקוח, מחומרי גלם טריים ומוצרים איכותיים. הרשת מלווה ע"י חברה חיצונית על מנת להגיע למצוינות בתחום בטיחות המזון. העניין ייבדק לעומק ויטופל במידת הצורך".

תגובת "פרש קיטשן": "אנו שמחים לראות כי בבדיקת הערכים התזונתיים שהוצגו בתחקיר עולה כי הממצאים עומדים במדדים מאוזנים. הרשת תמשיך להשתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים, כדי להבטיח ללקוחות מזון בריא וטעים".‎

תגובת "קפה גרג": "בבדיקה שערכתם הכריך עומד בתקנים. לגבי הערך התזונתי, הכריך לא הוגדר ככריך דל קלוריות, אלא ככריך בריאות. במטבחי הרשת מתקיימת בקרת איכות של שף אזורי כמו גם של חברה חיצונית".

תגובת "קפה הלל": "הרשת שמחה על ממצאי הבדיקה, אנו מקפידים על חומרי גלם וטיפול קפדני בהם. נמשיך ונשאף להעניק ללקוחותינו מזון מוקפד, טרי ונקי".