אחרי התחקיר הראשון שחשף הגשת אוכל ממוחזר וטענות לעכברים בסניף יוחננוף באור יהודה, אמש (חמישי) שידרנו את השיחות שקיימנו עם עובדים נוספים בסניף, בעבר ובהווה, שביקשו לספר מה קורה מאחורי הקלעים. לטענתם, הדברים החמורים שנחשפו בתחקיר הקודם, הם רק קצה הקרחון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בתקופה האחרונה היו 2 עכברים גדולים", אישר ג', אחד העובדים. "פניתי לבוס שלי, והוא אמר לי להעיף אותם מהר לפני שמישהו יראה. אם את אומרת לי "בוא נאכל שם", אני אומר לא, בואי נלך למקום אחר". עובדת אחרת סיפרה: "ישבתי בקפיטריה אחרי המשמרת, פתאום יוצאת מהמחסן חולדה והלקוחות ראו אותה".

גם הטענות לאוכל ממוחזר קיבל אישוש. עובד מטבח שעבד בסניף עד לאחרונה טוען טענה חמורה יותר: האוכל מוכן מבשרים ועופות פגי תוקף. "מה שפג תוקף בסופר, מביאים למטבח ושם מבשלים אותו ומביאים לפס", סיפר העובד, ב'. "זה היה מלוכלך, על הפנים".

"ראיתי חולדה ענקית. גם בתקופה שמשרד הבריאות היה פה, הסתובבו חולדות", סיפרה פ'. "אני הפסקתי לאכול שם מתוך פחד שהחולדות נוגעות בגבינות ובבשר". "אכפת לי שהציבור ידע. אני לא שלמה עם זה", מסבירה עובדת נוספת. "כמו שאני לא הייתי קונה, כך אני גם לא רוצה שהקרובים שלי יקנו".

תגובת עו"ד רשת יוחננוף: מיותר לציין כי כל טענותיכם השקריות, המופרכות והמצוצות מן האצבע, הנעדרות כל אחיזה ועוגן במציאות הינן מוכחשות באופן גורף ונדחות על הסף כולן. מרשתי עורכת בדיקות תדירות של סניטציית איכות המזון ושמירה על תנאים נאותים למכירת מזון, לרבות הדברת מזיקים בהתאם להוראות משרד הבריאות ובהתאם לכל דין.