נתניהו ופייגלין ראש בראש: באורח מוזר לא התפרסמו עד עכשיו התוצאות הרשמיות של רשימת הליכוד לכנסת, הרשימה הסופית שנתניהו אמור להציג לקראת הבחירות, וזה ממש לא מקרי.

אחרי התייעצויות קדחתניות הערב בלשכת נתניהו, נמצאה פרצה משפטית שעשויה לאפשר לדרדר את משה פייגלין, הסמן הימני בליכוד ויריבו של נתניהו במפלגה, למקום ה-35 או ה-36. הערב הוגש מכתב דחוף לוועדת הבחירות ולמזכירות הליכוד מטעמו של עו"ד יעקב נאמן, שלכאורה אל קשור ליו"ר המפלגה אבל נחשב למקורב שלו, ומטעם אופיר אקוניס - שהוא היום במקום ה-28 ברשימת הליכוד לכנסת, ועד הפריימריז - סמנכ"ל ההסברה של המפלגה ודוברו של נתניהו.

כך נאמר במכתב - "בשיבוץ מועמדים לאחר איתור הצורך בהבטחת ייצוג לנשים נפלה טעות חמורה. במקום שכל הרשימה תקודם בהתאמה למספר הנשים, קודם מקומם של מועמדים מסוימים לרשימה הארצית בעוד שהמועמדים הנבחרים, בהתאם למחוזות, נותרו ללא שינוי".

ובקיצור - משה פייגלין נמצא במקום ה-20 ברשימה הארצית, מקום שבמקור היה מיועד לאישה, אבל נבחרו מספיק נשים כדי שלא יהיה צורך להבטיח את ייצוגן. "עד היום חשבנו שהמקום ה-20 הולך לרשימה ארצית", כותב עו"ד יעקב נאמן בשם אקוניס, וכנראה בשם נתניהו.

לטענתו, צריך לקדם לא את הרשימה הארצית בה מופיע את פייגלין, אלא את המחוזות. המשמעות היא שאם תתקבל העתירה, משה פייגלין "ייזרק" למקום ה-35, ובתור בונוס, גם המורדים אהוד יתום ומיכאל רצון.ן.

הפריימריז בליכוד: סיקור מיוחד

בוקר של תקלות בבחירות המקדימות

הקלפיות נסגרות בשעתיים איחור, גדעון סער מנצח

תגובות נסערות במערכת הפוליטית

למה התרסקה נבחרת החלומות של ביבי?

ספי ריבלין לא לקח קשה את ההפסד