"כמו חתיכת בשר - פשוט ריסקו את האגו שלי, והרגו את האישיות שלי", כך מתארת י' - עולה חדשה בת 29 ואם לילדה קטנה - אונס אכזרי שעברה לדבריה על ידי שלושה אחים בשנות ה-50 וה-60 ממשפחה אמידה בצפון הארץ.

עם אחד החשודים הייתה לה היכרות מוקדמת, אותה היא מתארת באופן שונה מאוד מאירועי אותו ערב בכנרת. "הוא חיזר אחרי מאוד יפה ודיבר אלי מאוד יפה", היא מספרת על המילים היפות שלא הכינו אותה להזמנה שהגיעה בחודש שעבר. לכאורה זה נשמע תמים: אותו ידיד הזמין את י' לבילוי על סירה בכנרת, אבל לפגישה הוא הגיע עם שני אחיו - שהחלו לטענתה לגעת בה בניגוד לרצונה.

למרות התנגדותה של י', היא טוענת שהאחים אנסו אותה בכוח. האח השלישי - אותו "ידיד" - הצטרף גם הוא. "ניצלו את הגוף שלי כמו בשר, זו השפלה שאין כמוה", שיחזרה הנאנסת את שאירע על הסירה. רק לאחר שלושה שבועות היא העיזה להתלונן במשטרה - ואז קיבל הסיפור נופח אחר לגמרי.

החשוד חזר לעבודתו בתחום החינוך - הנאנסת עוזבת את העיר

שלושת האחים נעצרו ובהמשך שוחררו למעצר בית. בדיקת המשטרה העלתה שאחד החשודים - אותו ידיד של י' לכאורה - הוא מנהל אגף חינוך בעירייה של אחת הערים בצפון, שאמור להכין אלפי תלמידים לשנת הלימודים הקרובה.

רק היום התיר השופט חנא סבג לפרסם את הפרשה. שלושת החשודים מכחישים את החשדות ומסבירים שמדובר במין שקיימו בהסכמה. בפרקליטות שוקלים האם להגיש כתב אישום או לסגור את התיק. לתדהמתה של י', החשוד המרכזי חזר לנהל את אגף החינוך. היא מצדה החליטה לעזוב השבוע את העיר.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק