יום לאחר ניסיון החיסול של צ'רלי אבוטבול באזור התעשייה בנתניה, אי אפשר היה לפתוח עיתון ולא להיתקל בשם ריקו שירזי, או לדבר עם קצין משטרה ולא לשמוע על מלחמות משפחות הפשע בעיר נתניה.

"אני לא חי לא מספקולציות ולא מהשערות של המשטרה שמזינה את התקשורת בדברים שיכולים להיות להם השלכות מאוד לא טובות", אמר היום ריקו שירזי בראיון בלעדי לחדשות 2.

פעם הם היו צמד, חברים קרובים. ריקו שירזי כדורגלן מפורסם, ופליקס אבוטבול עבריין נתנייתי צעיר שפילס את דרכו בעולם הפשע המקומי. שירזי מכחיש כל קשר לניסיון החיסול של אבוטבול. "הייתי חבר קרוב של פליקס ולאט לאט התרחקנו, כל אחד בחיים שלו, לדרך שלו. אין לנו שום יריבות עסקית או אישית ולא על הימורים אני לא מתעסק בזה, הכל קשקוש, זה לא מעניין, זה אוויר, אני לא מתעסק בזה.

לאחר הרצח של פליקס אבוטבול בפראג, ולמרות החברות בין בנו של ריקו לילדיו של פליקס החלו המשפחות להתרחק. יש שאומרים שבני הדור השני נלחמים עכשיו על השליטה בעיר.

"לבן שלי שי אין שום בעיה עם האבוטבולים. הכל לא נכון ולא אמיתי", הוסיף שירזי שישב בכלא על קשירת קשר לרצח. בעבר נעצר בעיקר על חשד למעורבות בפרשות כלכליות. הבן שלו שי נחשד ברצח של מאבטח שלא נתן לו להיכנס למועדון. ריקו שירזי, כמו צ'רלי אבוטבול הוזמן לפני מספר חודשים למשרדי היחב"ל, וגם הוא הוזהר מפני כוונה לפגוע בו.