אריאל בת השנה והשלושה חודשים שיחקה אתמול עם חברות חדשות שבאו כדי לנסות ולהציל את חייה. "הסתכלתי לתוך העיניים שלה ושקעתי פנימה", סיפרה הזמרת נינט טייב שהתגייסה, יחד עם אמנים נוספים לצילום קליפ לגיוס תרומות עבור ניתוח שאריאל צריכה לעבור.

"כשהרמתי אותה פתאום הרגשתי את הלב שלה והיה לי זרם בגוף", הוסיפה נינט. "הלב הקטן הזה בגללו בעצם כולנו פה".

אריאל הקטנה נולדה עם מום נדיר בלבה. היא כבר עברה ניתוח לב פתוח בגיל שבועיים, ועכשיו היא זקוקה בדחיפות לאחד נוסף. "מיום ליום היא נהיית יותר כחלונית, והיא פחות אוכלת", סיפרה אמה רוני סידס בכאב. "אנחנו לא רוצים להגיע למצב הגרוע ביותר. כל יום יש את הפחד שהיום הזה יכול להסתיים".

אריאל מתעניינת בצעצועים

המשפחה מתקשה לממן את הניתוח היקר בארצות הברית. אולי בעזרת הקליפ שצולם הם יצליחו לגייס תרומות נוספות. "אריאל היא ילדה מקסימה ויש לי ילד בגיל שלה", גילתה עדן הראל. "זה מרגש ועצוב בו זמנית". הראל השתמשה בחוש האמהי שלה כדי להעביר זמן איכות עם אריאל.

אריאל עצמה נראתה אופטימית. היא עדיין לא בגיל כדי לחשוב על ניתוחים או על גיוס כספים. כמו כל ילדה רגילה היא מתעניינת בעיקר בצעצועים. רוני אמה מקווה שכבר בשבוע הבא הילדה הקטנה תיפרד מחברותיה החדשות ותיסע לארצות הבריתת שם תעבור את הניתוח שיציל את חייה.