סמוך לנמל הדייגים הציורי של עכו והשוק המתוייר, בתוך מבנה עתיק בקרוב ייפתח מלון בוטיק. אבל כשמסיירים בין הסוויטות היוקרתיות, קשה להרגיש את המתיחות הגדולה שעוטפת אותן. אורי ירמיאס, המוכר כמסעדן הדגים ממסעגת "אורי בורי", רכש לפני עשור את הנכס הזה שהיה חורבה מוזנחת, שופץ ושוחזר על ידי עשרה אומנים איטלקיים שעבדו במשך שבעה חודשים.

המלון השליו עוד לא נפתח וכבר הספיק לעורר כעס גדול אצל רבים מן התושבים הערבים בעיר, שטוענים כי זהו עוד ניסיון לייהד את העיר העתיקה. "ברור שיש סיכוי הרבה יותר גבוה ליהודים לבוא לקנות מבנים ודירות בתוך העיר העתיקה מאשר לערבים" אומרת גואינה ספי, פעילה חברתית בעכו. "אם הערבים שיסתובבו כאן יורדו לתפקידי ניקיון או שמירה, או תפקידים שהם נחותים יותר, יש בעיה". אורי ירמיאס טוען בתגובה, כי כל מי שרצה יכול היה להשתתף במכרז על המבנה העתיק.

המלון בן ה-12 חדרים, שופץ במשך 8 שנים בעלות של כ-20 מיליון שקל, ואם תרצו לישון בו תצטרכו לשלם בין 1,400 ל- 3,000 שקל ללילה, תלוי בסוג החדר בו תבחרו. באווירה המתוחה הזו ייפתח מחרתיים המלוןו, אורי בורי הזמין להשקה את כל תושבי השכונה  וכנראה שלא במקרה.  

>> ברגע האחרון: צימרים לחג האהבה