שנה לאחר התפוצצות פרשת "חפציבה" ובריחתו מהארץ, חוזר בועז יונה לישראל הישר לידי המשטרה, והוא זועם מתמיד. בראיון מיוחד מהמטוס, רגע לפני הנחיתה, הוא מספר על החוויות שעברו עליו בכלא באיטליה, ומותח ביקורת קשה על התקשורת בישראל שלדבריו חרצה את דינו בטרם נשפט.

"סבלם של רוכשי הדירות מחברת 'חפציבה' קטן משלי", אומר יונה בראיון. "התקשורת עשתה ממני גנב ואני לא כזה. מה שהניע אותי לא הייתה עבריינות קלאסית. זה היה כישלון עסקי", הוא מדגיש. 

כאמור, מנכ"ל חפציבה לשעבר מספר בזעם גם על החוויות הקשות שחווה, לטענתו, בכלא באיטליה: "בחודשים הראשונים לשהותי בכלא לקחתי חלק בתגרות רבות בין קבוצות אתניות. כיבו עליי סיגריות כיוון שאני יהודי ונאלצתי להילחם על מקומי". 

יונה הוסיף כי אינו מפחד מאף אדם, גם לא מהנושים שמחכים לרגע בו יוכלו להניח ידם על רכושו. "אני מפחד רק מאלוהים ומתחת לראשי בבית הכלא היה סידור. כל בוקר התפללתי שחרית וכל ערב ערבית. הוא היחיד שיכול לעשות לי משהו", הוא מספר. 

מספר שעות לאחר שנחת חתם יונה על עסקת טיעון, במסגרתה ירצה שבע שנות מאסר וישלם לנפגעי החברה ארבעה מיליון שקלים. המדינה, מצידה, ויתרה על קנס כספי ליונה. בחודש נובמבר האחרון שודרה בתוכנית "עובדה" כתבתה של אורלי וילנאי, שיצאה לפגוש כמה מנפגעי חברת חפציבה. בראיון סיפר אחד הנפגעים: "בעקבות הנושא קיבלתי התקף לב, זה שבר אותי".