מתכוננים לדפש מוד - וההתרגשות בשיאה: אלפי מעריצים כבר הגיעו לאיצטדיון רמת גן ופתחו בריצה כדי לתפוס מקום טוב על המשטח - הכי קרוב שאפשר לבמה. החל מהשעה שש בבוקר כבר החלו המעריצים הראשונים להתדפק על שערי האיצטדיון והמתינו לפתיחת השערים. לפי ההערכה, כ-50 אלף איש הגיעו לצפות בהופעה ההיסטורית.

מזג האוויר נפלא להופעה במקום פתוח. סביב האיצטדיון ולמעשה בכל איזור המרכז יש פקקי תנועה אדירים, ובמשטרה ממליצים שלא להתקרב למקום עם מכונית פרטית. עדיף להגיע באופניים, ברגל או בתחבורה ציבורית.

בשעה 21:00 יעלו חברי הלהקה דייב גהאן, אנדי פלטשר ומרטין גור על הבמה ויופיעו במשך כשעתיים. הלהקה תבצע כ-30 שירים, 6-7 מהם מהאלבום החדש, ושאר השירים יהיו קלאסיקות מ-30 השנים האחרונות של דפש מוד. סולן הלהקה, דייב גאהן, חוגג היום את יום הולדתו ה-47. המעריצים נערכו לכך ברצינות, והם כבר מתכננים באיזה שלב בהופעה ישירו לו "יום הולדת שמח".

ובשורות למי שנזכר ברגע האחרון שבא לו ללכת להופעה: עדיין נותרו מעט כרטיסים בקופות, שמחירם בסביבות ה-300 שקלים. מחוץ לאיצטדיון יש גם ספסרים שדורשים עבור הכרטיסים מחירים מופקעים.

דפש מוד: "אנחנו מאוד מתרגשים להופיע בישראל"

"היינו מאוד מאוכזבים כשנאלצנו לבטל את ההופעה בישראל בפעם הקודמת, אז עכשיו זכיתם למופע הראשון בסבב ההופעות העולמי שלנו" - כך אמרו חברי להקת דפש מוד במסיבת עיתונאים מיוחדות שקיימו בסוף השבוע בתל אביב.

מסיבת עיתונאים דפש מוד (צילום: חדשות2)
חברי דפש מוד במסיבת העיתונאים בארץ | צילום: חדשות2

השלושה, היו במצב רוח מצויין, פיזרו חיוכים לכל עבר והתבדחו עם העיתונאים. זה המופע הראשון שלנו בסבב הזה ואנחנו מאוד נרגשים להופיע בישראל, אנחנו מקווים שזה יהיה מופע פנטסטי".

חברי הלהקה התבקשו להסביר מדוע ביטלו את הופעתם בפעם הקודמת, לאחר מלחמת לבנון השנייה. "ציפינו לבוא לכאן, ידענו שיש לנו בישראל מערצים רבים, אבל ההחלטה הוצאה מידנו", אמר אחד מחברי הלהקה. "הצוות החליט שזה לא בטוח עבורנו. הם היו צריכים לשהות בישראל יותר זמן מאשר אנחנו, לצורך ההכנות, והרגשנו שזו לא החלטה שלנו להכריח אותם לבוא".

בלי הברזות: דפש מוד נחתו בישראל

דפש מוד בראיון לקראת ההופעה בישראל

הדיווח הראשון: דפש מוד מגיעים לארץ