חופשה זוגית בבית מלון היא בדרך כלל הוצאה גבוהה, אבל המחירים עולים כאשר מדובר בסוף שבוע באחד מהמלונות היוקרתיים בישראל, והם יכולים להגיע גם לאלפי שקלים. למרבה ההפתעה, בהתאחדות המלונות בישראל מדווחים כי התפוסה במלונות היוקרה היא בדרך כלל גבוהה יותר בכ-20 אחוזים, והם בדרך כלל הראשונים שמתמלאים בהזמנות.

אין תמונה
להחזיר לעצמכם את השפיות ולהחזיר לבורא 5,000 שקלים. בית בגליל

מיהם המלונות היקרים בישראל?

בראש הרשימה אלגרה בעין כרם, מלון בוטיק חדש, בו המחירים מגיעים ל-5,000 שקלים לזוג לשישי שבת. "אנחנו מצפים לקהל שיש לו, לעשירון העליון", אומרים בעלי המלון.

אחריו ברשימה מלונות הספא בצפון, שמציעים מסאג'ים עם נוף ליערות. מלון יערות הכרמל עם לא פחות מ-4,980 שקלים לשני לילות; בבית בגליל תשלמו 4,600 שקלים, ומצפה הימים יעלה קרוב ל-4,000 שקלים. "יש אנשים שמבינים שתוך 24 שעות הם יכולים להחזיר לעצמם את השפיות, אז הם יחסכו את הכסף ויגיעו לפה", אומרים בצפון.

גם במלונות הגדולים והוותיקים בירושלים ובתל אביב, הפונים בעיקר לתיירים, תצטרכו לפתוח את הארנק. לילה בקינג דיויד בירושלים יעלה 3,780 שקלים, וחדר עם נוף לים במלון דן בתל אביב יעלה מחיר דומה.

גם למצפה רמון יש נציגות, עם מלון בראשית שנמצא בימים אלה בהרצה. כשיפתח, גם הוא ייכלל ברשימת המלונות היקרים, עם סכום של עד 4,640 שקלים לזוג לסוף השבוע.

אז עכשיו רק נותר להחליט אם ללכת על מלון יוקרה, או להשקיע את אותו הסכום בדיוק בחופשה קצרה בחו"ל.

הצצה לצימרים הכי יקרים בארץ

>> חבילות נופש בארץ