תאונת דרכים קשה אירעה הערב, סמוך לקיבוץ יגור בצפון. אוטובוס אגד ורכב מסוג ג'יפ התנגשו, מה שגרם לאוטובוס "לעוף" על עמוד חשמל סמוך. בתאונה נפצעו 25 בני אדם, מתוכם 18 כבר פונו לבתי החולים באזור.

מחקירה ראשונית עולה כי רכב הגי'פ, בו נהג תושב נשר כבן 60, הגיע מכיוון יגור לנשר ואיבד שליטה, חצה שטח הפרדה ועבר לנתיב הנגדי. הוא התנגש באוטובוס של אגד שיצא מכיוון נשר ליגור. כתוצאה מההתנגשות התהפך הג'יפ, והאוטובוס סטה מהדרך והתנגש בעמוד תוך שהוא נוטה על צדו.

צוותי כיבוי אש הגיעו למקום התאונה, וחילצו מספר אנשים שנכלאו בתוך האוטובוס. בזירת התאונה, ביציאה מנשר לכיוון קיבוץ יגור, נמצאים גם מתנדבים רבים שהגיעו למקום תוך דקות. עומסים כבדים נרשמים באזור.

"יש כאן אוטובוס שנמצא נטוי על צידו, לאחר שנתקע על עמוד חשמל", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אברהם דנציגר, מתנדב מאיחוד הצלה. "ברוך השם אין פצועים קשה, האירוע הסתיים בנס. האוטובוס התנגש בעמוד חשמל, יש פה גם רכב הפוך. במצבים כאלה זה נגמר היום בהרוגים. המקום נראה כמו פיגוע".

בחודש נובמבר בשנה שעברה, נפצעו 22 אנשים באורח קל בכביש 25, סמוך למושב תפרח בנגב. משאית שנסעה מכיוון נתיבות לבאר שבע פגעה בחלקו האחורי של אוטובוס בתחנת הסעה. צוותי מד"א פינו את הפצועים לבית-החולים סורוקה.

בתחילת אותו חודש, נהג אוטובוס עמוס נוסעים איבד שליטה על רכבו בחולון. התוצאה: התנגשות בתחנת דלק שהביאה לשני פצועים קשה ו-15 קל עד בינוני. מעט לפני השעה 19:00 בערב, סטה האוטובוס מנתיב נסיעתו בכביש 44. האוטובוס עלה על המדרכה והתנגש בשלט גדול בתחנת דלק פז בצומת חולון.
השלט, שרוחבו שמונה מטרים וגובהו שלושה מטרים, נפל על משאבות הדלק.

כל 17 הפצועים פונו לבתי החולים וולפסון, אסף הרופא ותל השומר. רובם סבלו ממכות יבשות ומחשש לשברים.

תיעוד: אוטובוס נוסע בפראות

אסון כבד בדרום: 25 הרוגים בהתהפכות אוטובוס לתהום