שוב מסתבך: העבריין המוכר צ'רלי אבוטבול ירד למחתרת, לאחר שנחשד בחטיפה ובתקיפה של אברך מירושלים בו חשד כי גנב כספים. ביאחב"ל מנהלים את חקירת הפרשה, בה היו מעורבים ככל הנראה אבוטבול ואחד משותפיו, שחטפו והכו את האיש על פי הזמנה, בביתו של העבריין המוכר. אשתו של אבוטבול, סוניה, ששהתה על פי המשטרה בבית בזמן התקיפה, נעצרה בשבוע שעבר בחשד למעורבות וניסיון טשטוש ראיות באירוע הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בית משפט השלום בראשון לציון התיר היום לפרסם את החשדות נגד אבוטבול, לפיהם אדם שהיה בקשרים עמו הגיע לתחנת המשטרה והתלונן כי נחטף והותקף על ידי העבריין המוכר ועל ידי אחד מחייליו הבכירים. על חקירת האירוע הופקדה יחידת להב 443 של המשטרה.

על פי החשד, הפרשה החלה לאחר שמבית בצפון הארץ נגנבו מאות אלפי שקלים, ולמקום הובא אברך מירושלים בו חשדו בביצוע הגניבה. האנשים שמהם נגנב הכסף הטיחו באברך את ההאשמות והזמינו למקום את אבוטבול ואנשיו, שהכניסו אותו לרכב באיומים ולקחו אותו לדירת מסתור בנתניה - ככל הנראה ביתו של אבוטבול.

האברך נכלא, נחקר והוכה

"חקירתו" של האברך נמשכה במקום, תוך שהוא מוכה קשות בראשו ובכל חלקי גופו, פיו נחסם והוא מאויים פעמים רבות. במעשים חשודים צ'רלי אבוטבול עצמו ואחד מאנשיו, אך על פי הערכות הם ירדו למחתרת, ובמשטרה טרם הצליחו לשים עליהם את ידם.

עם זאת, בפרשה נעצרו עד כה 8 חשודים להם מיוחסות בין היתר עבירות של חטיפה, כליאת שווא, סחיטה ותקיפה בנסיבות מחמירות. בין העצורים, גם אשתו של אבוטבול, סוניה, ששהתה על פי החשד בבית בזמן התקיפה. היא חשודה גם בניסיון טשטוש ראיות. היא מוחזקת במעצר מזה כשבוע, והיום הוארך מעצרה פעם נוספת - עד ליום חמישי.

לפני כשלושה חודשים נעצר אבוטבול בחשד למעורבות בניסיון חיסול של שני אחים המקורבים לארגונו של ריקו שירזי. לאחר מספר שבועות של מעצר החליט בית המשפט לשחררו לביתו לאחר שהמשטרה לא הצליחה לגבש די ראיות על מנת להעמידו לדין.