עדיאל טיירי, עד לפני כחודש היה זמר אנונימי שמחפש את ההזדמנות שלו לפרוץ לתודעה, הפתיע רבים כשעלה לבמה בפארק הירקון כהופעת החימום של ג'ינפר לופז. מיד לאחר מכן הוא הודיע כי הזמרת הבינלאומית התרשמה כל כך עד שביקשה ממנו להתלוות אליה לסיבוב ההופעות - ולחמם אותה ברחבי העולם. אולם, חשיפה של רן בוקר ב-YNET השבוע הציגה את הסיפור באור אחר לגמרי. בכתבה ששודרה אמש (חמישי) במהדורה המרכזית, ליווינו את טיירי בהופעתו בטורקיה, שם הוא מיהר, יחד עם מנהלו האישי - להכחיש את הדברים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הכרנו על בסיס אישי", הסביר המנהל, צחי מרקור כשסיפר כיצד פגש את עדיאל. "הוא הופיע במסיבת הפתעה שעשו לי וישר נדלקתי ואמרתי "זה הולך להיות הכוכב הבא"". הכל החל לפני חודש, אז יצאה הודעת יחסי ציבור מטעם הזמר האנונימי שבישרה על דואט משותף שלו עם סנופ דוג. "הוא ממש התחבר איתנו", סיפר מרקור על אחד מגדולי הראפרים בעולם.

חימם את ג'ניפר לופז וימשיך איתה לסיבוב הופעות? 

"סנופ אירח אותנו אצלו בבית, המנהלים שלו אמרו שבחיים לא ראו אותו בווייב כזה - באנרגיות כאלה, רוקד בצורה כזאת. לא שכרנו אותו או אף אחד אחר, הכל שיתוף פעולה מקצועי נטו", הוא סיפר.

אחרי הקליפ עם סנופ דוג, עדיאל חימם את הזמר המצליח מאלומה בהופעה בפראג ואם זה לא מספיק, השבוע הוא חימם את ג'ניפר לופז בהופעתה בישראל. לטענתו, אחרי ההופעה היא הזמינה אותו לחמם אותה בהופעותיה הקרובות במוסקבה ובאנטליה. אולם, על פי גורמים המעורים בהפקת המופע, מנהלו האישי מרקור שילם לאנשיה של לופז עבור כל הופעת חימום כזו כ-50 אלף דולר.

"כשמדברים עליך, משמע אתה קיים"

מרקור מיהר להכחיש. "בוודאי שלא שילמנו. לא שילמנו לג'ניפר עצמה", הוא הסביר. כשנשאל אם שילמו להפקה של הזמרת, הוא הכחיש גם את זה. "היא הגיעה לישראל וחשבה שזמר שיש לו מימד בינלאומי ועשה חיבורים מאוד מעניינים, הוא הנכון לחמם אותה. אנחנו כמובן פנינו אליה ועניינו אותה, שלחנו לה חומרים - אני לא מכיר תשלומים, אבל אם היא הייתה מבקשת, זה היה חכם ונכון. זאת הייתה השקעה משתלמת ביג טיים".

טיירי עצמו לא מתרגש מהטענות: "שמועות נו, אוהבים לדבר. כשמדברים עליך, משמע אתה קיים. אני את שלי עשיתי, ניצחתי. אז שידברו". כשביקשנו לראות תמונה כלשהי שלו עם הזמרת הבינלאומית לא קיבלנו, אך מרקור טוען כי "תמונה או וידאו משותף אנחנו יכולים לקבל תוך שעה. היא רק לא אוהבת להצטלם כל כך".

"אני נולדתי זמר ואמות זמר", הסביר טיירי. "אני לא צריך חותמות שיגידו אם אני זמר או לא. אני מאמין בעצמי מאוד. אומרים "מצווה גדולה להיות בשמח - אז אני מצליח לשמח את כל העולם ולהעביר את כל האנרגיה וכל השמחה שלי גם מעבר לים".