בלאגן בים המלח - בשיא עונת התיירות: אורחים רבים שהגיעו לקבל חדרים שהזמינו מראש במלון רויאל טוענים שהם הופתעו לגלות בהגיעם כי אין להם בכלל חדר. בסרטונים מהמקום ששודרו אמש (שלישי) במהדורה המרכיזת ניתן לראות את ההמולה במלון ואת העימותים בין האורחים הזועמים לבין הצוות שנדרש לתת תשובות.

בתיעוד שצילם אחד הנופשים במלון נראים נופשים רבים עומדים בתור גדול במיוחד בכניסה לחדר האוכל. "אנשים משלמים ולא מקבלים שירות זה פשוט ביזיון", אמר אחד האורחים במלון. "זו תחנה מרכזית לא בית מלון". בתיעוד האורחים לא מורשים להיכנס לחדר האוכל ולא ניתן להם שירות.

אזור המלונות בים המלח
מלונות ים המלח (ארכיון) | צילום: Edi Israel/Flash90, חדשות

עמיחי שהגיע עם משפחתו לנפוש במלון סיפר: "הגיעו היום כמויות של אנשים שהמלון לא יכול לעמוד בכמות הזו. קיבלנו חדרים רק כעבור 4-6 שעות של המתנה ויש כאלה שקיבלו עוד יותר מאוחר. המקום היה מלוכלך וחלק מהחדרים לא התפנו בכלל".

עמיחי הוסיף כי "אנשים סגרו חדרים מסוימים ולא קיבלו אותם בסוף ויש כאלו שהזמינו שני חדרים וקיבלו רק אחד. החדר אוכל זוועה הכל מלוכלך, מגעיל, אין צלחות ואין שירות". עוד אמר: "אנשים מחכים שעתיים בחוץ וכשנכנסים אין מקום ואין אספקה".

"כל מי שניסה להסריט ולצלם תקפו אותו ומחקו לו את התיעוד", אמר. "הזמינו לפה משטרה. בקיצור גועל נפש. אין מזרנים כמו שצריך אין מיטות כמו שהזמינו הכל מגעיל, אין כוח אדם, אנשים רצו לדלפק כדי לבטל את זה ולא היו מוכנים להחזיר את הכסף. הנציגים של המלון אמרו 'מי שלא מתאים לו שילך לביתו. כסף וביטולים לא יהיו'. במשרדים האחראית לא רצתה לדבר איתנו. אנשים תקועים עם הבטחות וכספים ששולמו ולא קיבלו מענה ושירות".

מ"מלון רויאל ים המלח" נמסר בתגובה: האורחים קיבלו שרות הכי טוב שאפשר, אוכל ברמה, ופעילות ברמה סביב השעון. הציבור החרדי בעל דרישות מאוד גבוהות והפרטים שנמסרו לא נכונים. חבל שכך. העובדים עבדו ונתנו מעצמם מעל ומעבר. יש חדרים שהוזמנו המותאמים לזוג פלוס 2, ובפועל הגיעו זוג פלוס 6. כל היום מבקשים סידורי חדרים, תוספת מיטות ברמה לא הגיונית, מכיוון שהגיעו מעבר למה שדיווחו".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום