מחברת זאפ נמסר בתגובה: "עסקים המעוניינים להופיע באתר מחויבים לפעול על פי מדיניות החברה וחתומים על אמנת שירות. האתר מפעיל בקרות שוטפות על מנת לוודא שהעסקים פועלים כשורה, כדי לספק לצרכנים מידע הוגן ואמין. עסקים, שנמצא כי עברו על חוקי האתר מורחקים מהופעה באתר ואף מוסרים לצמיתות. מדיניות זו קיימת באתר מזה שנים רבות, ללא קשר לכתבה.

כך למשל,במסגרת הבקרות השוטפות עלו במדגם בתי העסק שהוצגו בכתבה והופעלה סנקציה עוד בטרם נודע לנו על התחקיר. לדוגמא: 'החשמל של המדינה' הוסר בחודש אפריל, 'הקונטיינר' ו'נט מובייל' הורחקו בחודש מרץ מהאתר לתקופה ממושכת , מ'אייל פרץ מוצרי חשמל' נשלל 'תו קניה חכמה' באוגוסט 2017, ולאחר כחודשיים וחצי הוחזרה לו כמחווה של רצון טוב".

מחברת "הקונטיינר" נמסר בתגובה: חברתנו קשורה עם מספר ספקים ומפרסמת אך ורק מוצרים שיש ביכולתה ו/או ברשותה לספק.
במקרה והמוצר לא במלאי מוצעות ללקוח חלופות באופן מידי. לעניין מכונת הכביסה שהזמנתם: שעה בלבד לאחר ההזמנה, גילינו כי המוצר היה בטעות באתר. המוצר ירד מהאתר וללקוחה הוצעו חלופות. לענין הביקור בחנות: אנחנו קודם כל חנות אינטרנטית, לכן רק מוצרים מעטים נמכרים בחנות עצמה. לעניין 'מאשה בתואל': לאחר שלושה שבועות מרגע הגעת המוצרים, הלקוחה התלוננה על תקלה בתנור והופנתה ליבואן לתאם שירות כמקובל. הלקוחה סירבה וביקשה לבטל עסקה. לפנים משורת הדין ולמרות שאיננו מחויבים לכך עפ"י חוק, הסכמנו לקבל את התנור המשומש בחזרה בעבור דמי ביטול והובלה בלבד".

מ"החשמל של המדינה" נמסר בתגובה: מדובר במצגת מסולפת של הדברים: במסגרת זמן האספקה, עדכנה החנות את התחקירנית ניצן בגין על עיכוב באספקת התנור מצד הספק. החנות התנצלה והציעה לפצות בתנור טוב יותר וחדיש יותר של אותו יצרן. בניגוד לנאמר, החנות לא חייבה את הלקוחה בגין דמי ביטול העסקה".

מחברת "נט-מובייל" נמסר: "מכשירי הסלולר אשר נרכשים מהיבואן המקביל נפתחים במכס והמטען שלהם אשר אינו מתאים לשימוש בישראל נשאר אצל היבואן. אנחנו מספקים מטען תואם ללקוחות ללא חיוב".

מאייל פרץ נמסר בתגובה: "מלאי 3,700 המוצרים המפורסמים בחנות האינטרנטית שלנו מתעדכן מעת לעת, בהתאם לדיווחים המתקבלים מהספקים. בביקור בחנות הוצעו ללקוחה יעל חלופות טובות יותר למוצרים שלא נמצאו במלאי במחיר דומה.
האמירה בשמנו בדבר אמינות המפרסמים באתר "זאפ" אינה משקפת את החזון של חברתנו, תיבדק ותטופל בחומרה".