על גופתו של בן כהן בן ה-44 שנמצאה אתמול (רביעי) בביתו שבתל אביב לא היו סימני אלימות, ועל פי החשד העבריין הבכיר מת ממנת יתר. אחרי קריירה ארוכה בעולם הפשע ומספר ניסיונות התנקשות, שבאחד מהם הוא אף איבד את שתי רגליו, ייתכן וכהן ויתר. אך האם בכוונת תחילה, או כתוצאה מחוסר שליטה?   

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כהן היה מראשי כנופיית רמת עמידר ולאורך שנות פעילותו בעולם הפשע חבר לבכירי הצמרת העבריינית, בהם עמיר מולנר, בני משפחת חייא ובן סוטחי שחוסל במקסיקו. אולם הציבור הישראלי זוכר אותו בהקשר שונה, כשמטען חבלה פוצץ את מכוניתו בין תל אביב לגבעתיים - וכהן איבד את שתי רגליו.

"לא רוצה לחיות ככה", צעק אז כהן, נאנק מכאבים, כשחולץ מהרכב והבין את חומרת פציעתו. הוא אמנם השתקם פיזית מאז, הודות לשתי פרוטזות שהורכבו לו, אבל נראה שמאז הפציעה שקע בדיכאון עמוק שהלך והחמיר. מכאן ועד לקוקאין - הדרך הייתה קצרה.

היום הזמינו בני משפחתו המודאגים פורץ שיפתח את דלת ביתו, אחרי שלא הגיב לשיחות בטלפון הנייד ביממה האחרונה. כשנכנסו לדירה מצאו לתדהמתם את גופתו. על הגופה לא נמצאו סימני אלימות, ועל פי החשד - העבריין גרם למותו במו ידיו, כאשר נטל מנת יתר. האם במתכוון או מחוסר שליטה? ייתכן שלא נדע לעולם.