מלון הפאר אמנגירי, השוכן במדבר יוטה, ידוע בתור אתר נופש האהוב על ידוענים רבים. לפי דיווחים, בין לקוחותיו תוכלו למצוא את איוונקה טראמפ, קים קרדשיאן, קניה ווסט, מיילי סיירוס, בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי, אריאנה גרנדה ועוד רבים אחרים.

כעת, לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, המלון היוקרתי, שנפתח לפני 15 שנה, מציע לציבור גם אפשרות למגורי קבע במקום. "מגורים תמיד היו חלק מהחזון", אמר לעיתון רוברט הי, מנכ"ל החברה שפיתחה את האתר. "זה היה עניין של להביא את הרעיון לנקודה שבה אנחנו מרוצים".

קים קרדשיאן (צילום: Jean Catuffe/Getty Images)
קים קרדשיאן. עלות אירוח של 4,200 דולר ללילה | צילום: Jean Catuffe/Getty Images

במקום 34 סוויטות ועשרה אוהלים ללינה, ועלות האירוח בו היא החל מ-4,200 דולר לילה.בימים אלו, דווח, נבנים באתר הנופש 12 בתים המיועדים למגורי קבע, כשעלות המגרשים שעליהם הם נבנים נעה בין 5 מיליון ל-12.5 וחצי מיליון דולר. עוד דווח, כי יש כבר קונה לאחד מהבתים.

האדריכלים ומעצבי הפנים מרואן אל סייד ומייס אנדרסון תכננו את הבתים במשך כשש שנים שעתידים להיבנות במקום. השניים היו גם בצוות שתכנן את אתר הנופש - פרויקט שארך כשמונה שנים. לפי הוול סטריט ג'ורנל, דיירי הקבע יהנו מגישה מיוחדת לאתר הנופש ולמתחם הספא שבו, וכן משף וממשרת אישי.

מלון אמנגירי ממוקם במדבר יוטה, סמוך לגבול עם מדינת אריזונה, ובסביבתו מסלולי הליכה באורך של כ-19 קילומטרים. פעילויות נוספות המוצעות לאורחי האתר כוללות טיפוס על סלעים, רכיבת שטח ושייט באגם פאוול, שנמצא במרחק נסיעה קצר. המלון מציע לאורחים גם סיורים אוויריים ויבשתיים בפארקים הלאומיים של יוטה.