חברת ההשקעות HAP INVESTMENTS של איש העסקים הישראלי ערן פולק מכרה את חלקה בפרויקט המגורים The Maverick שנמצא במרכז מנהטן. החברה החזיקה 49 אחוז מהפרויקט ומכרה אותו לפי שווי של 506 מיליון דולר, כלומר כמחצית מהסכום. 

פרויקט המאווריק בניו יורק (צילום: יח"צ)
פרויקט המאווריק בניו יורק | צילום: יח"צ

הרוכשת היא חברת Daiwa House Texas היפנית. "אני שמח מאוד על כך שגם על רקע התקופה המורכבת בענף הבנייה המקומי בניו יורק לאורך משבר הקורונה, הצלחנו למצות את הפוטנציאל הגלום בפרויקט המשותף שלנו עם Daiwa House Group", מסר פולק. "אני סמוך ובטוח כי עסקה זו משקפת את הביקושים האדירים לנדל"ן איכותי בניו יורק ומצפה לעסקאות משמעותיות נוספות בעת הקרובה. שמחתי לעבוד יחד עם Daiwa House Group ולסייע להם לממש את מלוא פוטניצאל השקעתם".

לדברי החברה, בפרויקט, שנמצא בשכונת צ'לסי בניו יורק, נמכרו עד כה בשלב השיווק כ-25 אחוז מהדירות בשווי של 21,400 דולר למ״ר בממוצע. מדובר במתחם הכולל שני בניינים של 20 קומות ומשתרע על פני כ-95.25 דונם ובו 87 דירות בני 2-5 חדרים ו-112 יחידות דיור להשכרה.
ערן הינו יזם ואיש עסקים ישראלי הפועל בניו יורק. ערן מנהל את משרדי החברה בניו יורק, 10 פרויקטים של חברת HAP במנהטן, ופרויקט אחד בניו ג'רזי.