חברת Qwilt הודיעה היום (רביעי), על גיוס של 70 מיליון דולר, לפי שווי של 800 מיליון דולר, בסבב גיוס חמישי ( Round E) בהובלת סיסקו ובהשתתפות משקיעיה הקיימים של החברה.

התוכנה שפיתחה Qwilt להאצת קצב ורציפות שידורי וידאו בלייב וב-VOD משולב במוצריה של סיסקו כחלק משיתוף פעולה אסטרטגי, עליו הכריזו השתיים בשנה שעברה.

"ההשקעה הנוכחית מהוות נקודת ציון חשובה בשיתוף הפעולה הפורה בין Qwilt לסיסקו ובחזוננו המשותף: לאפשר לספקיות אחסון ב- Open Caching ברשתות שלהן ובכך לסייע להן למנף את מחשוב הקצה" אמר אלון מאור, מנכ"ל ומייסד שותף, Qwilt "בשנה האחרונה Qwilt נמצאת בעיצומו של תהליך צמיחה מואץ, תוך גידול מתמיד של מחלקות המחקר והפיתוח, המוצר והשיווק על מנת ליצור את תשתית הזרמת הוידאו הגדולה בעולם".

"הרחבת שיתוף הפעולה שלנו עם Qwilt, תאיץ את הזרמת שידורי הוידאו של ספקיות מדיה ברחבי העולם ותיתן מענה לצורך קריטי של הלקוחות שלנו", אומר ג'ונתן דוידסון, סמנכ"ל תשתיות בכיר בסיסקו. "הזרמת תוכן היא השירות הראשון בחשיבותו שיש לייעל על מנת לייצר רווחים ממחשוב הקצה בעידן ה- 5G. שיתוף הפעולה עם Qwilt, מהווה אבן דרך משמעותית ביכולת שלנו לשנות את כלכלת האינטרנט בעתיד הקרוב והרחוק".