קייטו נטוורקס, של שלמה קרמר ממייסדי חברת צ'ק פוינט, הכריזה היום (שלישי) על גיוס 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר. הגיוס הוא הגדול ביותר מאז הקמת החברה ב-2015 על ידי קרמר וגור שץ.

"קייטו נמצאת בחזית הטרנספורמציה של SASE", אמר קרמר. "ארגונים גדולים פורסים את קייטו ברשתות הגלובליות שלהם כדי להנות מהיתרונות התפעוליים והעסקיים של פלטפורמת ה-SASE המוכחת והבשלה של קייטו. קייטו מרחיבה במהירות את יכולות השירות, את הכיסוי הגלובלי ואת צוותי המכירות והשיווק, תוך שמירה על ה- DNA הייחודי והמוערך כל כך על ידי לקוחות ושותפים, המבטיח גמישות, פשטות וקלות בהתקשרות העסקית".

קרמר, אחד מוותיקי תחום אבטחת המידע וממייסדי החברות צ׳ק פוינט ואימפרבה, רשום גם כמשקיע בחברה.

הסבב הובל על ידי Lightspeed Venture Partners ובהשתתפות המשקיעים הקיימים  Greylock, Acrew Capital, Coatue, Singtel Innov8  ושלמה קרמר. לדברי החברה, ההשקעה החדשה תסייע בהמשך פיתוח הטכנולוגיה של קייטו ובגידול הפעילות העסקית של החברה, אשר נותנת מענה לצרכי תקשורת הנתונים ואבטחת המידע של ארגונים גדולים בכל העולם.

לדברי החברה, השירות שמספקת קייטו מאפשר לארגונים להחליף מספר רב של מוצרי תקשורת ואבטחת מידע פיזיים דרך שירות הענן הגלובלי של החברה. Cato Networks עתידה לגייס מאות עובדים נוספים בישראל. כיום מועסקים כ־400 עובדים, בשישה סניפים ברחבי העולם, המשרתים כ1,000 לקוחות, כאשר במהלך שנת 2020 החברה גייסה יותא ממעל למאה עובדים חדשים וב־2021 בכוונתה לגייס כ־100 עובדים נוספים.

קייטו היא ספקית פלטפורמת ה-SASE שמייצרת פתרונות לשילוב טכנולוגיות הגנת סייבר לתוך שירותי הענן, בניגוד לפלטפורמות שמבססות את האבטחה שלהם על הרשת המקומית של של הארגון.  הפתרון של קייטו מאפשר גישה ישירה ומאובטחת לאינטרנט מכל סניפי הארגון, לחבר בקלות מרכזי נתונים בענן אל הרשת הארגונית, ולחבר משתמשים מרוחקים באמצעות יישום או באמצעות דפדפן.