טקס הענקת פרסי הנדל"ן של Duns 100, אירוע הדגל של ועידת עיר הנדל"ן באילת, ריכז את בכירי הענף יחד עם בכירי דן אנד ברדסטריט, בהם ג'ו כהן, מנהל הפעילות הגלובאלית בדן אנד ברדסטריט ישראל וב-CIAL, אריאל שרייבר, סמנכ״ל שיווק ומכירות בדן אנד ברדסטריט וערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה.

״אני מתרגש מאוד להיות כאן בישראל", אמר ג'ו כהן, מנהל הפעילות הגלובאלית בדן אנד ברדסטריט ישראל וב-CIAL. "באחד מאירועי הדגל של דן אנד ברדסטריט. באולם הזה יושבים מנהיגים בתעשיית הנדל"ן כחול לבן. אנו רואים את ההצלחות שלכם על הנייר, אך גם במבט מחלון ביתנו או משרדנו. ההצלחה שלכם מסבה לכולנו גאווה. במפגש שלנו היום, בואו נתחייב זה לזה שנמשיך להניע חדשנות, מצוינות וערך המבוסס על תשוקת העם שלנו ועל הכוח שבנתונים. ברצוני לברך את כל מי שנמצא כאן הערב על התרומה שלכם לצמיחת תעשיית הנדל"ן ומודה לכם על האמון שלכם בנו".

במסגרת הטקס הוענקו פרסים לחברות המובילות ולמנהלים ולמנהלות מענף הנדל"ן על מצוינות עסקית וניהולית ועל תרומתם לענף ולמשק בכללותו. את פרס אשת השנה קטפה מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים החזקות, איש השנה בענף הנדל"ן הוא שלום שי, יו"ר ובעלים דונה חברה לבנייה.

אלה בן נון, מנכ"לית אלה בן נון ניהול בניה קיבלה את אות אישה פורצת דרך בענף הנדל"ן. פרס מצוינות עסקית בתחום הבנייה ניתן לדניה סיבוס, חברת אקרו נדל"ן זכתה בפרס מצוינות עסקית בתחום יזום הנדל"ן.

חברת גב ים זכתה בפרס למצוינות עסקית בתחום הנדל"ן המניב, פרס מצוינות עסקית בתוחום התחדשות עירונית – פינוי בינוי ניתן לחברת אזורים וחברת אנשי העיר גרפה את פרס המצוינות העסקית בתחום ההתחדשות העירונית.

מבין משתתפי האירוע אבי יעקובוביץ, מנכ"ל חברת גב-ים לקרקעות, מיכה קליין מנכ"ל אפריקה ישראל, עופר פלדמן מנכ"ל קנדה ישראל, רונן גינזבורג מנכ"ל דניה סיבוס, מיכל גור מנכ"לית אלמוגים החזקות, יאיר אהרון מנכ"ל אלקטרה בנייה, זיו יעקובי מנכ"ל אקרו נדל"ן יזום רון חן, מנכ"ל אנשי העיר רון אבידן, מנכ"ל אזורים ועוד.