היום (שלישי) התקיים טקס חלוקת תעודות לרופאים המדורגים בדירוג Dun's 100 לחלק ממאות הרופאים הטובים ביותר בישראל בבית החולים בילינסון. אריאל שרייבר, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-d&b  (דן אנד ברדסטריט) אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בחברה יחד עם מנהל בית החולים בילינסון איתן ורטהיים העניקו את התעודות.  "אני גאה מאוד בהענקת תעודת ההוקרה של Duns 100, לרופאות ולרופאים שלנו", מסר ורטהיים.

"ערכי המצוינות, המקצועית והאישית, שבית החולים בילינסון חרט על דגלו באים לידי ביטוי באותות ההוקרה שניתנו היום על ידי דן אנד ברדסטריט", הוסיף. "אני משוכנע שציבור המטופלים של בית החולים מרגיש ומעריך את המסירות והמקצועיות של צוות בית החולים בילינסון בייחוד על רקע תקופת הקורונה".

 

אריאל שרייבר ואיתן ורטהיים (צילום: ניב קנטור)
אריאל שרייבר ואיתן ורטהיים | צילום: ניב קנטור

"גאים בהוקרת המצוינות", מסר פרופ' רן קורנובסקי, מנהל המערך לקרדיולוגיה, בילינסון ממקבלי התעודות. "יש לזכור שלכל אחד מאיתנו יש צוות נהדר מאחוריו שאחראי לא פחות מאיתנו להישגים". 

זו הפעם הראשונה שדירוג duns 100 היוקרתי מדרג גם את הרופאים הטובים בישראל. "כשערכנו את דירוג הרופאים שמנו לנגד עינינו לזקק לרשימה אחת את הטובים שבטובים ולהעניק לציבור מקור מידע אמין, מקצועי ואובייקטיבי בבואם לבחור רופא/ה", מסרה אפרת שגב, סמנכ"לית דאטה ואנליזה ב-d&b (דן אנד ברדסטריט). "הענקת התעודות לרופאים המצטיינים מהווה צעד נוסף לחיזוק מיצוב הדירוג בתודעת האזרחים ואנו מאמינים כי זה יהווה כלי תומך החלטה משמעותי עבור כל מטופל/ת בישראל, ויסייע בהעלאת הסטנדרט בענף הרפואה לאורך זמן".

לחצו לדירוג המלא > 

פגישות עם גורמים מובילים, שאלונים והמלצות עמיתים: כך בוצע הדירוג

הדירוג שנחשף באוגוסט האחרון, הינו דירוג איכותני המבוסס על היכרות מעמיקה עם הענף – פגישות רבות עם גורמים מובילים בתחום, שאלונים מפורטים שהתקבלו מהרופאים/ות וכן Peer Review – המלצות עמיתים ממאות רופאים. מה שמייחד את הרופאים המדורגים, הינו שילוב של מקצועיות ושירותיות ברמה גבוהה מאוד, מתוך הבנה כי לא די במקצועיות בלבד בכדי להעניק טיפול רפואי מצטיין, אלא קיימת משמעות רבה גם לתפיסת הרופא כאנושי, קשוב ואמפטי. השילוב של נתוני הרופאים – הרקע המקצועי, הוותק והניסיון, יחד עם חוות הדעת של עמיתיהם והיכרותנו המעמיקה עם הענף, הם שאפשרו להרכיב את רשימת הרופאים המובילים בישראל. השנה ישנם 228 רופאים מדורגים מ-31 מוסדות, ציבוריים ופרטיים, כאשר בכל תת התמחות, מוצגים הרופאים לפי סדר א"ב. הדירוג מחולק לארבעה תחומים- כירורגיה, קרדיולוגיה, רפואת עיניים ורפואת שיניים ואלו מחולקים ל-26 תתי התמחויות. 

אפרת שגב, סמנכ"לית דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט (צילום: אפרת-יעל צור)
אפרת שגב, סמנכ"לית דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט | צילום: אפרת-יעל צור

הרופאים מבית החולים בילינסון שנכנסו לדירוג Dun's 100 והוענקו להם התעודות: ד"ר וייט איאן, מנהל השירות הכירורגי למחלות מעי דלקתיות (IBD), פרופ' קשתן חנוך, מנהל המערך לכירורגיה, ד"ר שטיין מיכאל, מנהל יחידת הטראומה, ד"ר נשר אביתר, מנהל מחלקת השתלות איברים, ד"ר שרון ערן, מנהל המרכז לבריאות השד, פרופ' ערבות דן, מנהל המערך לניתוחי לב וחזה, ד"ר רובצ'בסקי ויקטור, סגן מנהל המערך לניתוחי לב וחזה, פרופ' צ'אושו גבי, מנהל מחלקת פה ולסת, ד"ר זלוטוגורסקי הורביץ איילת, רופאה בכירה ואחראית על תחום רפואת הפה במחלקה לכירורגיית הפה והלסתות, ד"ר יסעור יפתח, מנהל המרפאה לאוקולופלסטיקה, מייסד ומנהל מרכז גידולי העיניים, ד"ר גפן נועה, מנהלת שירות הגלאוקומה, פרופ' קרמר מיכל, מנהלת מרפאת האובאיטיס, מערך עיניים, פרופ' קליש הדס, מנהלת היחידה לנוירו-אופתלמולוגיה, פרופ' בכר אירית, מנהלת מערך העיניים, ד"ר לבני איתן, אחראי שירות הקרנית, פרופ' ארליך ריטה, מנהלת יחידת רשתית, מערך העיניים, ד"ר וקנין אסא חנה, מנהלת היחידה לצנתורי לב, ד"ר בן גל טוביה, מנהל השירות לאי ספיקת לב במערך הקרדיולוגי, מנהל המרפאה להשתלות לב, ד"ר חמדאן אשרף, אחראי תחום cardiac CT ותחום הקרדיולוגיה הגרעינית, ד"ר פורטר אביטל, מנהלת היחידה לאשפוז קרדיולוגיה ומרפאת בריאות לב האישה, ד"ר הירש רפאל, מנהל היחידה למומי לב מלידה במבוגרים, המערך לקרדיולוגיה, פרופ' שגיא אלכסנדר, מנהל לשעבר יחידת אקו לב ומרפאת מסתמים, המערך לקרדיולוגיה, ד"ר שפירא ירון, מנהל שירות אקו לב תוך ושטי, המערך לקרדיולוגיה.