אין תמונה
תומר ג'י עם להקת Vegas היוונית

אמן הדאנס הישראלי תומר ג'י, שחתום בלייבל "Warner Music" ממשיך להציג הישגים בינלאומיים. הפעם, לראשונה, ג'י הוא האמן הישראלי הראשון שרושם הופעה בתכנית הטלוויזיה הבינלאומית המצליחה "X FACTOR", תחרות הכשרונות מבית היוצר של סיימון קאוול, בגרסתה היוונית.

הופעה מיוחדת בטלוויזיה היוונית

ביום שישי האחרון הופיע Tomer G בשידור חי בטלוויזיה היוונית בתחנת ANT עם הסינגל החדש שלו "Mad about You" יחד עם להקת הפופ היוונית "Vegas". את שיתוף הפעולה בין האמנים רקמו אנשי חברת "וורנר" העולמית. השיר "MAD ABOUT YOU" נכתב, הולחן והופק על ידי ג'י וחברי וגאס, ואף הוקלט ביוון ובישראל.

בנוסף, במהלך כל סוף השבוע הצטלם הקליפ החדש והמושקע לשיר, שעתידים להיכנס בקרוב למצעד היווני ובקרוב ייצאו גם בצרפת ובטריטוריות נוספות באירופה בהוצאת "וורנר". תומר ג'י כבר הספיק להתראיין ל-MTV ביוון, לתחנות רדיו ומגזינים, לקראת השקת האלבום החדש שלו.

עובד בפסטיגל ועם רוני דלומי

כמו כן משתף תומר ג'י פעולה בימים אלה עם הזמרתמילן פארמר בהפקת גרסה מיוחדת לשיר "OUI MOI …NON", המקדם את אלבומה החדש, ועם ההרכב הצרפתי BEL AIR ב"שיר הפייסבהוק", שיצא בצרפת ובישראל ב-2 השפות ובקרוב ייצא גם באנגלית בארה"ב ובאירופה.

בימים מתפקד תומר ג'י כיועץ ועורך מוזיקלי בפסטיגל, מנהל מוזיקלית את פרוייקט ריקודי הפלאשמוב המיוחדים בתכנית "רוקדים עם כוכבים" ומשתף פעולה עם רוני דלומי באלבומה החדש והמדובר "קצת אחרת" כיועץ לבחירת השירים ואף כתב ביחד עם דלומי שיר לאלבום.

>> פרז הילטון מפרגן למש אפ של נוי אלוש