המאבק בין פיל קולינס (69) לגרושתו אוריאן סוואי (46) - שהספיקה כזכור להתחתן מחדש - ממשיך לגלוש לגבולות הביזאר: אחרי שסאווי טענה בשבוע שעבר בבית משפט שקולינס הזניח את ההיגיינה האישית שלו ושהוא סובל מבעיות סמים ואלכוהול, כעת היא חושפת שהיא לא יכולה לעזוב את הבית המשותף שלהם ששווה כ-40 מיליון דולר (ולמעשה מהווה את העילה לסכסוך המשפטי ביניהם) כי לטענתה היא סובלת מבעיות גב חמורות.

לפי הפרסומים באתר הדיילי מיילי, שהיה זה שפרסם את המסמכים המשפטיים שהגישה סוואי, אחת הטענות המרכזיות שלה היא שאם תעזוב את בית החוף המדובר היא תהפוך לנכה מכיוון שזה ישבש לה את שגרת האימונים ויימנע ממנה גישה לציוד היקר שנמצא בנכס.

"סוואי סובלת מנזק בחוט השדרה שנגרם לה בניתוח שגרתי לאחר שב-2014 נפצעה בצוואר בקרב ראווה באמנויות לחימה בפריז", נטען במסמך המשפטי שפורסם, ולפי עורכי דינה, "סאווי צריכה לעבור 5 שעות פיזיותרפיה ואימונים ביום על מנת לשמור על מצבה הבריאותי".

במסמך נוסף שפורסם על ידי הדיילי מייל נטען שסוואי "עוברת שלוש שעות טיפול יומימות עם הציוד שנרכש במיוחד למענה בבריכת השחייה שנמצאת בנכס ושעתיים נוספות של טיפול במרכז טיפול שסמוך לבית".

עורכי דינה לא הסתפקו בפירוט האימונים והזהירו את בית המשפט ש"ללא משטר הטיפולים הקפדני והמתמשך, שאוריאן מתחזקת מאז מרץ 2015 ומפוקח מקרוב על ידי המטפל שלה במרכז, מצבה הגופני יתדרדר במהירות, וככל הנראה יביא לכך שהיא תחזור להתנייד באמצעות כיסא גלגלים".

View this post on Instagram

A post shared by Orianne Collins (@ocjewelryusa)

באופן מפתיע, נראה שסוואי לא ממש מודאגת ממצבה הבריאותי כמו עורכי דינה, אחרי שלפי האתר PageSix, גרושתו של קולינס בילתה לא מעט בשנים האחרונות הרחק מאוד מביתם המשותף, זאת למרות שעורכי דינה טוענים כעת שאסור לה לעזוב את הבית מתוך התלות בציוד הרפואי.

רכיבה על אופנועים, אגרוף, שיט בקייאקים, מסיבות פרטיות ביאכטות ואפילו טיפוס הרים בשוויץ - את כל זה עשתה סוואי בשנה האחרונה ולא ממש ניסתה להסתיר זאת לפי פרסומים שונים בארה"ב, ואף דאגה לתעד ולשתף הכל ברשתות החברתיות. 

"לאחר ניתוח פשוט לכאורה, סוואי התעוררה משותקת מהצוואר ומטה בגלל טעות רפואית", נכתב באתר הרשמי שלה. "יום אחר יום, צעד אחר צעד, היא נלחמה בשביל להחזיר לעצמה את היכולת ללכת ושלוש שנים אחר כך כנגד כל הסיכויים - היא טיפסה על אחד מרכסי ההרים הגבוהים ביותר בשוויץ".

מקורביו של קולינס כמובן לא נשארו אדישים להתפתחות האחרונה, ואחד מהם טען בפני הדיילי מייל הבריטי ש"היא (סוואי) בונה תביעה גדולה בבית המשפט, אך היא לא נראית כמו בן אדם שנזקק לטיפול יום יומי, ועוד אחד כזה שניתן לעשות אך ורק בבית של פיל. מי טוען שהוא לא יכול לעזוב את הבית כי הוא יהיה בכיסא גלגלים ואז הולך לטפס על הרים?".

חוץ מהאתגר הרפואי שעמד בפניה, סוואי התמודדה יפה גם עם האתגרים שנגיף הקורונה יצר לה, ובמהלך השנה האחרונה, כך על פי פרסומים מעבר לים, גרושתו של קולינס בילתה יותר משבע פעמים מחוץ למיאמי והרחק מהציוד החשוב- כולל טיול באוגוסט האחרון לווגאס, שם התחתנה עם בעלה תומאס בייטס.

View this post on Instagram

A post shared by Orianne Collins (@ocjewelryusa)

כזכור, מאבק הגירושים המכוער בין השניים התפוצץ לאחר שסוואי טענה בפני ביהמ"ש שקולינס "הפך ליותר ויותר מדוכא ובעקבות ניתוח בגבו הוא התמכר קשות לכדורים נגד דיכאון ומשככי כאבים". בהמשך סוואי גם הוסיפה שהוא "לא היה מסוגל לקיים יחסי מין, ושהוא הפסיק להתקלח ולצחצח שיניים כמו שצריך". 

עורכי דינו של הזמר טענו מנגד שהיא מנסה לסחוט אותו דרך התקשורת ו"משתמשת בבית כנשק" ועורכי דינה טענו  שהיא נשארת בבית אך ורק מסיבה אחת: "לקבל הסכם פרידה הוגן".

לזוג, שהיה נשוי לראשונה בשנים 2008-1998 ולאחר מכן התאחד שוב ב-2015, יש שני בנים (ניקולאס ומתיו), ולפי הסכם הגירושים הראשון שלהם, סוואי קיבלה כ-45 מיליון דולר בהסכם הפרידה והשנה הם נפרדו סופית לאחר שהיא התחתנה בסתר עם בייטס. מה נגיד? נראה שהמאבק הזה נמצא רק בתחילתו.