רובי וויליאמס 2009 (צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL)
שלחי לי תחתונים וגופיות, כאן כולם כבר כמו חיות | צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL

הכוכב של להקת טייק ד'את רובי וויליאמס החליט שההופעה של להקתו ב"מילניום סטדיום" בעיר קרדיף, בירת וויילס, לא מספיק מלהיבה והחליט להוריד את המכנסיים, לחשוף את תחתוניו בפני המעריצות ולבצע תנועות של "קדימה ואחורה" שאינן משתמעות לשתי פנים.

מי שיביט במסך הגדול שמצולם בקטע הוידיאו ייובל להבחין גם באיבר ההוא המפורסם של וויליאמס, שזוכה לקלוז אפ משגע, כאשר הוא עטוף רק בחתיכת בד קטנה המכונה בבריטניה "לבוש תחתון". אח, כמה שהחיים טובים כשאתה הרבה אחרי השיא ככוכב פופ ומחליט להתקאמבק עם החבר'ה מלהקת העבר.

אגב, רק לפני שבוע נתקעו שניים מחברי טייק ד'את על הרובוט הענק שניצב על הבמה במהלך ההופעה שלהם. לפחות הם נשארו לבושים.

תיק הרצח של טופאק שאקור עשוי להיפתח מחדש

טופאק שאקור וסנופ דוג (צילום: Frank Micelotta Archive, GettyImages IL)
טופאק שאקור, כשעוד היה חי | צילום: Frank Micelotta Archive, GettyImages IL

מעריצי טופאק שאקור בישראל (ויש כאלה עדיין לא מעט) יכולים להיכנס לכוננות. משטרת ניו יורק הודיעה היום (חמישי) כי תחקור באמצעות בלשים אסיר בשם דקסטר אייזיק, שהודה שיש לו חלק בשוד המפורסם שהתקיים בניו יורק בשנת 1994 וככל הנראה גם בירי של הראפר המנוח טופאק שאקור. האסיר, שצוטט באחד מאתרי ההיפ הופ הנחשבים, סיפר כי היה לו חלק בפגיעה בשאקור וכי קיבל על כך תשלום מבכיר בתעשיית המוזיקה האמריקנית.

אייזיק, שמרצה מאסר על שוד ורצח שאינם קשורים לפרשה, התנצל בפני משפחתו של טופאק על מעורבותו בתקרית. רשת CNN, שפרסמה את הידיעה, טוענת כי היא מחזיקה בשמו של הבכיר בתעשיית המוזיקה, שאותו אסיר טוען שנשלח על ידו. הרשת תפרסם את שם הבכיר כאשר תצליח להשיג אותו לקבלת תגובה.

וכדי לרענן את הזיכרון למלחמת הראפרים שהטריפה את אמריקה בשנות ה-90': בשנת 1994 שרד טופאק שאקור התקפה רצחנית ושוד באולפן ההקלטות שלו בניו יורק, התקפה שהציתה את מלחמת הכנופיות של הראפרים בארה"ב.

טופאק האשים בתקיפה את הראפרים כריסטופר "נוטוריוס ביג" וולאס ושון "פאף דדי" קומבס, מתחריו הגדולים מהחוף המערבי, שנאבקו בו על השליטה בעולם הראפ וההיפ הופ האמריקני. שנתיים אחר כך, ב-1996, נורה טופאק למוות בלאס וגאס. שנה אחר כך, ב-1997, נורה נוטוריוס ביג בלוס אנג'לס. שתי הרציחות טרם פוענחו.

סליי סטון: "אני לא אשם באחזקת קוקאין"

סליי סטון, אגדת הfאנק בן ה-68, שהקריירה שלו נפגעה בעבר משימוש בסמים, כופר באשמה של אחזקת סם מסוג קוקאין, אחרי שבשבוע שעבר נתפס כשעל בגדיו נמצא הסם. סטון והנהג שלו נעצרו יחד ושניהם מואשמים באחזקה. עורך הדין שלו הגיב לסוכנות "רויטרס" ואמר: "הרבה מוזיקאים מסתובב עם אנשים שיש להם סמים, הקוקאין לא שלו". כתב האישום כנגד סטון (שמו האמיתי הוא סילבסטר סטיוארט) היה אמור להיות מוגש כבר ביום שישי, אך סטון אושפז עקב בעיות לב. כעת הוא ממתין למשטו שייפתח ב-19 ביולי.

סליי סטון (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
סליי סטון בהופעה ב-2010 | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

סליי סטון הוא מותיקי הסצנה של סן פרנסיסקו והתפרסם עם ההרכב "Sly & The Family Srtone", ששירים שלהם כמו  "Don't Call me Nigger, Whitey" ו- "I Want to Take You Higher" תדלקו היטב את ההתעוררות החברתית בעיר. בשנות ה-70' וה-80' הוא הסתבך לא אחת עם החוק ונעצר שוב ושוב על אחזקת סמים ונשק.

בשנת 2006, אחרי 13 שנה של היעלמות מאור הזרקורים, הופיע סטון בטקס פרסי ה"גראמי", שם זכה בפרס למפעל חיים. הוא עלה לבמה עם תספורת מוהאק בלונדינית וביצע את הלהיט "I Want to Take You Higher" אבל נטש את הבמה לפני שהשיר הסתיים. ב-16 באוגוסט הוא אמור להוציא אלבום חדש, ראשון מזה 30 שנה.

>> עונת ההופעות: האמנים שיגיעו לארץ בחודשים יוני עד אוגוסט