אין תמונה
שני חברי טייק ד'את תקועים על הרובוט הענק ומחכים לחילוץ בהופעה במנצ'סטר

כמאמר השיר "Never Forget" אותו שרו על הבמה - מארק אוון והווארד דונלד כבר לא ישכחו את ההופעה הזו של להקתם טייק ד'את בעיר מנצ'סטר שבאנגליה. בסיום ביצוע השיר "Love Love" היו שניהם צריכים לרדת מהרובוט הענק שמיקמה להקת Take That על הבמה בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה עם הסולן רובי וויליאמס.

אלא ששני חברי הלהקה נתקעו על הרובוט, שזכה לכינוי "OM", ולא הצליחו לרדת ממנו. השניים היו אמורים לרדת מהרובוט הענק על ידי הנמכה של זרועותיו העצומות, אלא שהמנגנון המכני שמפעיל את הזרועות לא עבד.

כל אחד מהם, אוון ודונלד, נתקע בצד אחר של המתקן המפלצתי ונשאר שם, גבוה מעל הקהל והבמה, בגובה של 3 וחצי מטרים. שאר שלושת חברי הלהקה התחילו לשיר את השיר הבא, "Never Forget", ואוון ודונלד הצטרפו לשירה, בזמן שצוות ההפקה של המופע מציב סולם על הרובוט הענק כדי לאפשר למארק אוון, שנתקע על הזרוע השמאלית של הרובוט - לרדת ממנו למטה ולהצטרף לשלושת חבריו.

הווארד דונלד, שנתקע על הזרוע הימנית של הרובוט- נשאר תקוע למעלה עד סוף השיר, ונאלץ לשיר תפקיד מוביל בו בזמן שהוא עדיין למעלה. לבסוף הוא הצליח לקפוץ ולרדת למטה בכוחות עצמו.

הלהקה מגיבה: "אין בטחונות נגד תקלות כאלה"

התגובה הרשמית של הלהקה בסוף המופע היתה: "האיש המכני נעצר בסוף השיר 'Love Love' אבל העניין נפתר ובסוף המופע האיש המכני התרומם שוב למצב עמידה. אין בטחונות לכך שעם מבנה מכני גודל של Om לא יהיו שום תקלות בכנה נקודות, אבל עכשיו הכל נראה בסדר".

המופע של טייק ד'את במנצ'סטר התקיים במסגרת סיבוב ההופעות של בבריטניה שנקרא "Progress Live tour" וכולל 27 קונצרטים. הם צפויים להופיע בהמשך בקארדיף, גלאזכו, ברמינגהאם ולונדון. הבמה עליה הם מופעים, כולל הרובוט בגובה 30 מטר (כשהוא עומד) עלתה כ-15 מיליון ליש"ט. הלהקה טוענת כי זהו סיבוב ההופעות הגדול ביותר שהיה אי פעם בבריטניה, ולכל הפחות זוהי הפעם הראשונה שבה חמשת חברי הלהקה מופיעים יחד מאז 1995. בהמשך הקיץ הם צפויים להופיע בפני כ-2 מיליון מעריצים ברחבי אירופה.

>> קולדפליי הסירו את "השיר הפלסטיני" מהפייסבוק