אחד מהלהיטים הגדולים של השנה האחרונה הוא ללא ספק "Without You" של הראפר והזמר האוסטרלי דה קיד לארוי. המגה להיט של הזמר בן ה-17 עשה מאז שיצא כבר כמה וכמה גלגולים בטיקטוק, צבר עשרות מיליוני צפיות והאזנות - ועכשיו הוא זכה לכבוד גדול אפילו יותר: רמיקס בכיכובה של מיילי סיירוס

אבל מה שרבים לא יודעים זה שלארוי חייב הרבה מאוד מהקריירה שלו לעומר פדי, המפיק והגיטריסט הישראלי ("Mood", "Montreo, Call Me By Your Name") בן ה-21, ועכשיו מתברר שלא רק שפדי הפיק את השיר והלחין את קטע הגיטרה שמלווה את השיר כולו - אלא הוא גם אחראי על השידוך בין לארוי לסיירוס. 

"אני ומיילי הכרנו דרך עומר כי עבדנו יחד ודיברנו אולי על לעשות רמיקס", סיפר לארוי בראיון. "עומר בא אליי ואמר לי 'היי, אתה רוצה שמיילי תעשה את הרמיקס? והייתי כזה 'כן, זה יהיה מגניב'. אז פשוט נוצר החיבור, נפגשנו בסטודיו, היא 'חתכה' את השיר ואז עשינו מסיבה קטנה. היא מגניבה לאללה. אני זוכר שהאחיינים שלי הכריחו אותי לראות האנה מונטנה - אז לשתף איתה פעולה זה היה ממש מגניב".

View this post on Instagram

A post shared by Omer (@omerfedi)

עומר פדי, אם פספסתם, הוא בנו של אשר פדי, מי שנחשב למתופף סופר פופולרי בז'אנר המזרחי. הוא נולד בישראל ובגיל 16 עבר עם משפחתו ללוס אנג'לס, ולפני כשנה הוא שחרר את הלהיט הגדול ביותר שהפיק; "Mood" של הראפרים 24kGoldn ואיאן דיור.

השיר צבר פופולריות אדירה בזכות הרשתות החברתיות (במיוחד טיקטוק), ופדי הצטרף אל הראפרים כשאלו הופיעו איתו בתוכניות בוקר ואפילו בטקס פרסי המוזיקה של MTV אירופה, ובמרץ האחרון פדי הפיק ביחד עם המפיק Take a day trip את "Montero (Call Me by Your Name)" של ליל נאס אקס שעורר סערה אדירה בארה"ב

View this post on Instagram

A post shared by @thekidlaroi