אחרי שבמשך שנים כיסתה את גופה בבגדים רחבים ושמרה על תדמית צנועה ביחס לשאר כוכבות הפופ, בילי אייליש חשפה את עצמה בחודשים האחרונים בכמה צילומים נועזים, כשבראשם עומדים הסרטונים הפרובוקטיביים שהוצגו במהלך הופעותיה האחרונות.

השבוע העלתה הזמרת בת ה-18 ליוטיוב את קטע הווידאו המלא (כ-4 דקות) שהוקרן בחלקים במהלך המופע, ולאותו סרטון היא קראה "Not My Responsibility” (“לא האחריות שלי").

בסרטון המדובר בילי מסירה שכבות של בגדים מעליה, ובמקביל מתייחסת לבאדי-שיימינג שהיא סופגת מדי יום ברשתות החברתיות, ולבסוף היא נשארת בהלבשה תחתונה בלבד.

"יש לכם דעות על המוזיקה שלי, על הבגדים שלי, הגוף שלי. יש אנשים ששונאים את מה שאני לובשת. יש אנשים אוהבים את זה. יש אנשים משתמשים בזה כדי לפגוע האחרים ויש אנשים שמשתמשים בזה כדי לפגוע בי. האם הכתפיים החשופות שלי מפריעות לכם? החזה שלי?", אומרת בילי בסרטון.

סיבוב ההופעות האחרון של בילי ("Where Do We Go? World Tour"), בו נחשף הסרטון לראשונה, עלה לראשונה ב-9 במרץ במיאמי, והיה אמור לכלול יותר מ-50 הופעות ברחבי העולם.

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה המופע בוטל לאחר קיום ההופעה השלישית במסגרתו. לפני מספר שבועות בילי סיפרה שהיא ואנשיה מתכוונים לדחות את ההופעות שנותרו לשנה הבאה.