בניגוד לרבות מהזמרות הפופולריות שפועלות כיום בתעשיית המוזיקה, בילי אייליש ידועה כמישהי שלא נוהגת להציג את המיניות שלה בפני המעריצים. בנוסף, היא מוכרת בזכות הסטיילינג הייחודי שלה, שכולל בגדים גדולים המכסים את רוב חלקי גופה.

מוקדם יותר השבוע הזמרת בת ה-18 פתחה את סיבוב ההופעות העולמי החדש שלה, "Where Do We Go? World Tour". במהלך מופע הבכורה שנערך במיאמי, הוקרן על מסכי הענק סרטון פרובוקטיבי במיוחד של בילי, בו היא מתפשטת בפני המצלמה וחושפת בגדים תחתונים.

לרקע הווידאו המפתיע של הזמרת, הושמעה הקלטה בה היא אומרת: "יש אנשים ששונאים את מה שאני לובשת, יש אנשים שאוהבים את זה. יש אנשים שמשתמשים בזה כדי להעליב אחרים, יש אנשים שמשתמשים בזה כדי להעליב אותי. אם מה שאני לובשת נוח, אני לא אישה. אם אני מסירה את השכבות, אני פרוצה. למרות שלא ראיתם את הגוף שלי מעולם, אתם עדיין שופטים אותו ושופטים אותי בגללו".

View this post on Instagram

man why tf are tierra whack and sza hanging out with soulja boy ?

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

בעקבות הופעתה, מעריצים של אייליש פנו לרשתות החברתיות וסיפרו שאותו סרטון הוא ככל הנראה ניסיון של הזמרת להסביר את ההתמודדות שלה עם באדי-שיימינג ברשתות החברתיות. בעבר בילי סיפרה שאחת הסיבות שעומדות מאחורי הלבוש הצנוע שלה היא הרצון להרחיק את תשומת הלב של המעריצים מהמראה החיצוני שלה ולגרום להם להתמקד במוזיקה שהיא עושה.