ביונסה בסופרבול (צילום: Chris Graythen, GettyImages IL)
משיכה חזקה. ביונסה | צילום: Chris Graythen, GettyImages IL

הרבה דברים מוזרים קרו לביונסה עם מעריצים בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה "The Mrs. Carter show", במיוחד בביצוע לשיר "Irreplaceable". למשל, מעריץ שליטף לה את הישבן, מעריץ שהתעלף אחרי שחיבקה אותו, הנסיכה הבריטית שהובכה על ידה, ועוד תקריות - הכל קרה בביצוע לאותו השיר, שבו ביונסה לובשת בגד גוף כחול, ניגשת לקהל ושרה עם המעריצים.

לאחרונה הגיעה הסיבוב לברזיל, ומתברר ש"קללת Irreplaceable" לא הוסרה. בהופעה בסאו פאולו, שהתקיימה אתמול, נרשמה עליית מדרגה (או יותר נכון - ירידת מדרגה), כאשר מעריץ הושיט יד לידה המושטת של ביונסה, אחז בה, משך אותה, והפיל אותה מהבמה.

ביונסה הצליחה להתרומם בעזרתו של אחד המאבטחים, והמשיכה בהופעה כאילו לא קרה כלום. בסיום השיר היא זכתה לתשואות, דגל ברזיל נזרק אל הבמה והיא התעטפה בו.

אבל לשיא האבירות הגיעה ביונסה כאשר ניגשה אל המעריץ שמשך אותה, שאלה אותו לשמו, לחצה לו את היד ואמרה לו "תודה לך, אני אוהבת אותך גם". ואז החזירה את הדגל, ואמרה לקהל "אני אוהבת את כולכם". כן, היא ראויה להצדעה על כך.

השיר הבא: "XO"

הדיבור סביב ביונסה בימים אלה טון שהסינגל הבא שהיא תוציא ייקרא "XO", ושבקרוב היא תצלם שלושה קליפים חדשים.

כמו שכבר פורסם, אלבומה הבא צפוי לצאת רק ב-2014, ולכלול את השירים שכבר יצאו השנה: "Rise Up" מפס-קול סרט האנימציה "Epic", הקאבר ל"Back To Black" של איימי ווינהאוס מפס-קול "גטסבי הגדול", "Grown Woman", שהחל דרכו כ-"Mirrors" מהפרסומת ל"פפסי" ויצא כשיר מלא,  "Standing On the Sun", שהחל דרכו בפרסומת ל"H&m" והפך גם הוא לשיר מלא, ו-"Bow Down, I Been On" שבישר על אלבום חדש בפתח.

>> ה"דירטי הונקרס" חוזרים לישראל ל-3 הופעות