כמעט כל הפוסטים שבריטני ספירס משתפת דרך הרשתות החברתיות גוררים תגובות מעורבות מצד המעריצים שלה, וחלקם מאמינים שגורם מאחורי הקלעים מנהל את הפרופילים שלה בניגוד לרצונה ומנסה להשפיע לרעה על תדמיתה.

אותה טענה מתקשרת כמובן לתנועת 'FreeBritney', לפיה ספירס מוחזקת בניגוד לרצונה על ידי הוריה שמנצלים אותה לטובת הכנסות כספיות.

מוקדם יותר השבוע בריטני שיתפה דרך חשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים יותר מ-25 מיליון משתמשים, תמונה חדשה שלה, ובאותו צילום היא הציגה לראווה עשרות קעקועי חינה בצבע לבן שמעטרים את מרבית חלקי גופה.

View this post on Instagram

So I got carried away with henna !!!!  I think I’m going for a bohemian look in the second picture …. not sure what my hands on my hips are about !!! I guess I’m demanding attention !!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

בכיתוב שהוסיפה לאותו פוסט, היא כתבה בין היתר: "אני לא בטוחה מדוע אני שמה את הידיים על המותניים שלי ככה, אני מניחה שאני דורשת תשומת לב", וגם הפעם רבים מעוקביה ראו בדברים שספירס פירסמה רמיזות למשבר הקשה שהיא עוברת.

בין התגובות שהציפו את הפוסט, אפשר למצוא משפטים כמו "היא דורשת תשומת לב כי היא בצרות"; "אף אחד לא רואה שהיא סובלת?"; "אני בטוחה שהיא לא הייתה מעלה פוסט כזה לבד"; ו"היא נראית לא טוב, משהו עובר עליה ואנשים מתעלמים מזה". 

כמו שבטח שמתם לב, תקופת הקורונה החזירה את ספירס לכותרות בעיקר בגלל הפוסטים הרבים וההזויים שהיא מקפידה להעלות (ואנחנו מקפידים לסקר), ואם כוכבת הפופ אכן לא סובלת בימים אלה מבעיה נפשית, יש לנו תחושה שבקרוב נגלה מה עומד מאחורי סדרת הפוסטים שהעלתה בחודשים האחרונים.