משחקי המונדיאל בקטאר יתחילו ביום ראשון הקרוב, ועד שזה יקרה פיפ"א הכריזו מי יבצע את השיר הרשמי לחגיגות אירוע הספורט הגדול בעולם. אז אחרי הרבה שמועות שרצו ברשתות, מי שנבחרו להקליט המנון המונדיאל הם מאלומה, ניקי מינאז', והזמרת הלבנונית מרים פארס.

השיר ששמו Tukoh Taka, ייצא מחר (שישי), כך אישרו בארגון העולמי ובפעם הראשונה בהיסטוריה זה יהיה שיר שישלב אנגלית, ספרדית וערבית. השנה פיפ"א מוציאה כמה שירים שילוו את המשחקים הגדולים והראשון מביניהם היה Hayya Hayya (Better Together), שמבצעים טרינידאד קרדונה, דווידו ועיישה.

כאמור, לראשונה פסקול הטורניר הגדול בעולם יכלול אוסף שירים, עם אמנים בינלאומיים שמציגים "ז'אנרים מוזיקליים מגוונים המשתרעים על פני העולם, ונותנים את הטון לחגיגה עולמית באמת", לפי פיפ"א. מי שעוד אגב הייתה אמורה להופיע באירוע הפתיחה למונדיאל וכרגע עוד לא אישרה את השמועות הייתה שאקירה, ששמה כמובן מתבקש אחרי Waka Waka ב-2010, שנהפך ללהיט עולמי. אולי זה עוד יקרה בהפתעה.

דואה ליפה, לעומת זאת, ששמה עלה בגל השמועות מצד המעריצים על האמנים שיופיעו בטקס הפתיחה, הכחישה אותן לחלוטין כשיצאה נגד המדינה המארחת של המונדיאל קטאר, והודיעה שלא תיקח חלק בטקס: "יש השערות שאני אופיע בטקס הפתיחה של המונדיאל בקטאר, אבל אני לא אופיע ומעולם גם לא הייתי מעורבת במשא ומתן להופיע בטקס", כתבה באינסטגרם שלה.

"אני אעודד את אנגליה מרחוק ואני מצפה לביקור שלי בקטאר כשהיא תמלא את כל זכויות האדם לאזרחיה כמדינה". דבריה של ליפה מגיעים ככל הנראה מתוקף היותה של קטאר מדינה נגד זכויות להט"ב, כזו שמעסיקה מהגרי עבודה בתת תנאים על גבול העבדות.