אין תמונה
רגלי צפרדע. מיק ג'אגר, הרולינג סטונז

האם זוהי המהות של הרוקנ'רול? אולי. חברי הרולינג סטונס מכרו תוך זמן קצר כ-40 אלף כרטיסים לשני הקונצרטים בלונדון שצפויים בחודש הבא, במחיר של מאות ליש"ט לכרטיס. הם צפויים למכור עוד כ-40 אלף כרטיסים במאות דולרים לשני קונצרטים שיתקיימו בדצמבר בניו ג'רזי (המכירה מתחילה היום בצהרים, שעון ארה"ב).

חברי הלהקה, כך פורסם, צפויים להרוויח מארבע ההופעות כ-25 מליון דולר. מחירי הכרטיסים הגבוהים יצרו גל של זעם בקרב מעריצי הלהקה, שקיללו את הרולינג סטונז בכל מקום אפשרי ברשת, ובעלי האמצעים שבהם רכשו את הכרטיסים היקרים בחריקת שיניים.

צילום מההופעה בפריז

אבל אמש, באופן ספונטני, עלו חברי הרולינג סטונז להופיע במועדון לילה קטן בפריז, המכיל 350 איש בלבד, כשהכרטיסים עולים רק 15 יורו. להקת הרוקנ'רול הגדולה בהיסטוריה, שמציינת בימים אלה 50 (!) שנים על הבמות. הודיעה דרך הטוויטר שלה שכרטיסים ל"הופעת חימום קצרה" יהיו זמינים החל מהצהריים בחנות של "וירג'ין" בשדרות האליזה בעיר האורות. על הכרטיסים הופיע שם המועדון: ה"Trabendo". פריז היתה "על הרגליים", ומיותר לציין שהכרטיסים נחטפו תוך דקות.

עם זאת, כמה מעריצים מיואשים שלא הצליחו להשיג כרטיסים וחיכו לנס מחוץ למועדון, הוכנסו פנימה בחינם ברגע האחרון על ידי המארדגנים הנדיבים. ההופעה, שהיתה אמורה להימשך כחצי שעה בלבד, התארכה לשעה ועשרים דקות. מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס, רוני ווד וצ'ארלי ווטס, ניגנו כמה מהלהיטיהם הגדולים כמו "Start Me Up" ו"Miss You" ואת השיר החדש "Doom and Gloom", שיופיע ב "GRRR", האוסף החדש והמקיף של הלהקה שייצא ב-25 בנובמבר.

דמיינו, לצורך העניין, את חברי להקת דפש מוד עולים להופעה ספונטאנית במועדון "זאפה" בתל אביב ערב לפני המופע בפארק הירקון בו יפתחו סיבוב בינלאומי חדש. פשוט הזוי. כנראה שהרולינג סטונז מאוד אוהבים להפתיע את הקהל שלהם, גם אם זה אומר שעשרות אלפי בריטים חשים היום קנאה רבה לכמה מאות צרפתים ברי מזל.

צילום מההופעה בפריז