אין תמונה
כיף שאתם חוזרים. דפש מוד

להקת דפש מוד תפתח בישראל סיבוב הופעות בינלאומי חדש, בהופעה חגיגית שתתקיים בפארק הירקון בתל אביב ב-7 במאי 2013. הלהקה הודיעה על כך היום במסיבת עיתונאים מיוחדת שהתקיימה בפריז והועברה בשידור חי באתר הרשמי של דפש מוד, בהשתתפות עשרות אנשי תקשורת מכל היבשת.

זוהי הפעם השניה ברציפות בה בוחרים דייב גאהן וחבריו לדפש מוד מרטין גור ואנדי פלטשר לפתוח בישראל סיבוב הופעות עולמי חדש בעקבות אלבום חדש. הפעם האחרונה היתה לפני ארבע שנים בדיוק, בהופעה ההיסטורית שהתקיימה במאי 2009 באיצטדיון רמת גן. דפש מוד ביקשו להעביר היום מסר לקהל הישראלי: "ב-2009 הבטחנו ל-50 אלף מעריצים מדהימים בישראל שנחזור בהקדם, אנחנו נרגשים ונלהבים, נתראה בפארק!".

השאלה הראשונה במסיבת העיתונאים נגעה לישראל. דפש מוד נשאלו מדוע הם פותחים אצלנו את סיבוב ההופעות. אנדי פלטשר השיב בשם חברי הלהקה: הם נאלצו לבטל את ההופעה בארץ בשנת 2006 ולכן פתחו אצלנו את הסיבוב ב-2009. "ישראל היא מקום נהדר לפתוח בו את סיבוב ההופעות ולשהות בו כמה ימים לפני שהסיבוב מתחיל", אמר אנדי פלטשר, "עשינו את זה בפעם שעברה, אז החלטנו לעשות את זה שוב".

אין תמונה
נתראה בפארק. דפש מוד

גאהן, גור ופלטשר יקיימו 34 הופעות ב- 25 מדינות אירופיות, אל מול קהל של 1.5 מיליון מעריצים ומשם ימשיכו לצפון אמריקה. אלה יהיו הופעותיהן הראשונות של דפש מוד מאז הסיבוב של 2009 "Tour of the Universe" שבו הופיעו מול 2.4 מיליון איש ב-142 הופעות. האלבום החדש של דפש מוד הוקלט בסנטה ברברה שבקליפורניה ובניו יורק ומעריצי הלהקה מכל העולם מדברים עליו כעל האלבום שיחזיר להם את תהילת העבר שהועמה מעט בעשור האחרון.

דפש מוד באולפן הקלטות עם שיר חדש

כרטיסים לדפש מוד

מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תחל ביום ה', 25/10 בשעה 15:00. *9066.
כרטיסי דשא במכירה מוקדמת: 295 ש"ח בלבד - כמות מוגבלת - עד גמר המלאי.
כרטיסי טבעת זהב ב- 750 ש"ח, עמידה בטבעת הפנימית הצמודה לבמה.
כרטיסי VIP ב-1300 ש"ח. כניסה מהירה בשער VIP, ישיבה בטריבונה במקומות מסומנים, מתחם אירוח אקסקלוסיבי, חניה, כיבוד ושתייה. כרטיסי טבעת זהב / VIP למופע יודפסו במהדורה מיוחדת ומעוצבת כמזכרת ייחודית לקהל.

המכירה המוקדמת ללקוחות "אמריקן אקספרס" ולמועדון המעריצים מתחילה עכשיו. לקוחות "אמריקן אקספרס" מחזיקי כרטיס AMEX יוכלו לרכוש כרטיסים החל מהיום (יום ג', 23/10/12) בשעה 14:00 ועד יום ה' בשעה 15:00.באתר איוונטים  ובאתר אמריקן אקספרס.

מועדון המעריצים הרשמי- כמיטב המסורת של דפש מוד, חברי מועדון המעריצים הרשמי של דפש מוד בישראל יוכלו לרכוש כרטיסים החל מהיום (יום ג', 23/10/12) בשעה 14:00 ועד יום ה' בשעה 15:00. חברי המועדון יקבלו מייל ייחודי ובו פרטים ולינק לרכישה מהירה.

שוקי וייס, מסיבת עיתונאים אוזי (צילום: נועה מגר)
שוקי וייס | צילום: נועה מגר

את המופע של דפש מוד בישראל מפיק שוקי וייס, שהביא אותם לארץ גם בפעם שעברה ונחל אכזבה מהם בשנת 2006 בביטול של "מלחמת לבנון השניה".

שוקי וייס אמר היום: "ישראל ממשיכה לחזק את מעמדה כשחקן חשוב על מפת סיבובי ההופעות הגדולים של האמנים הבינלאומיים, ומגמת פתיחת סיבובי ההופעות בישראל הולכת וגדלה גם היא. הכוח הגדול טמון בקהל אדיר של אוהבי מוזיקה והופעות בישראל, מה שבהחלט הפך לעובדה ידועה גם בקהילת האמנים, כמו מדונה שגם היא פתחה כאן סיבוב הופעות רשמי".

>> מישל אובמה ואן רומני מזיזות את התחת אצל נוי אלוש