אין תמונה
השלום מתחיל בתוכו. עידן רייכל

אחרי שכבר הופיע איתה יחד בפני נשיא ארצו הברית ברק אובמה, מביא החיבור עם הזמרת אינדיה ארי את עידן רייכל לפסגה נוספת בקריירה. רייכל וארי צפויים להופיע יחד בטקס הענקת פרס נובל לשלום שיתקיים ב-10 בדצמבר באוסלו, נורווגיה, כך חשפה ארי בראיון לרשת הטלוויזיה האמריקנית ABC.

עידן רייכל יהיה המוזיקאי הישראלי הראשון שהוזמן להופיע בטקס על ידי מארגניו הנורווגיים - פרט לאמנים ישראלים כמו יהורם גאון ואחינועם ניני, שהופיעו בטקס הענקת פרנס נובל לשלום לנשיא שמעון פרס, ראש הממשל המנוח יצחק רבין וערפאת ב-1994.

"מתנה של קבלה"

רייכל ואינדירה ארי צפויים לבצע בטקס את השיר "Gift Of Acceptence", שיר אותו כתבו יחד בחדשים האחרונים ושמיועד להופיע באלבום משותף עליו הם עובדים יחד בימים אלה. כזכור, התארחה ארי באלבום "בין קירות ביתי", האלבום השלישי של "הפרויקט של עידן רייכל".

מילות השיר, שניתן לתרגם את שמו ל"מתנה של קבלה", מדברות על קבלה של דתות, תרבויות, אהבו וצורת חיים אחרות, עמים אחרים והשוני בין בני אדם, כך אמר רייכל לעיתון "ידיעות אחרונות".

הזמרת אינדיה ארי היתה מועמדת בעבר ל-20 פרסי "גראמי" וזכתה בשלושה מהם. עידן רייכל הוא כידוע אחד האמנים המצליחים והפורים ביותר בישראל בעשור האחרון.

לאחרונה הכריז רייכל על שלוש הופעות אקוסטיות שיתקיימו בתחילת חודש ינואר, בהן יחשוף שירים מאלבומו הבא של "הפרויקט". כמו כן פורסם כ הוא עובד על אלבום משותף עם אביב גפן.

>> דני סנדרסון שחוגג 60 יארח את מירי מסיקה וגורי אלפי