בשבוע הבא צפוי להתפרסם הדוקו החדש (והשני במספר) על טקאשי סיקסניין, כנראה הראפר הכי שנוי במחלוקת בשנים האחרונות. סרט הדוקו החדש, Supervillain ("נבל העל" בתרגום חופשי) הוא שיתוף פעולה של רשת שואוטיים ומגזין המוזיקה הפופולרי רולינג סטון, ויכלול שלושה פרקים שיעסקו באופן הרעיל שבו בנה הראפר הצעיר את הקריירה הקצרה ומלאת השערוריות שלו.

השבוע התראיין במאי הדוקו, קאראם גיל, למגזין הבידור PageSix, וחשף את דעותיו על  טקאשי (דניאל הרננדז) והדרך בה הפך לאחד השמות הכי מדוברים היום בתעשיית המוזיקה העולמית. "אני חושב שהצופים יהיו בשוק כשיבינו כמה הכל היה סופר מחושב", סיפר קארם. "טקאשי הוא מישהו שכל צעד שלו ברשת מחושב; כל קליק, כל מילה, כל פעולה ברשת עוצבה בשביל למשוך תגובה".

"לא רציתי בכלל לחקור את הסיפור שלו ספציפית, והאמת היא שדי היססתי לגבי הפרויקט בהתחלה כי הרננדז הוא ישות כל כך רעילה בתרבות שלנו. אבל אז, כשהסתכלתי על העניין בראייה רחבה יותר, הבנתי כמה זה סיפור חשוב שמאיר עם זרקור על המקום שבו אנחנו נמצאים כחברה. אנחנו חיים בעידן שבו סלבס מיוצרים בפס ייצור, עידן בו אנשים יכולים ליצור דמויות פיקטיביות ולצבור תהילה בלי שום כישרון או מוסר", הוסיף גיל.

View this post on Instagram

A post shared by @6ix9ine

לטענתו של גיל, זה בדיוק הסיפור של הרננדז, מי שהוא מחשיב כטרול אינטרנטי חסר מוסר: "טקאשי הוא מישהו שהבין את הכוח של פלטפורמה דיגיטלית משלך. הופתעתי לגלות שלמעשה מדובר בגאון בכל הקשור לתחום הרשתות החברתיות. הוא מבין איך בני אדם פועלים בפלטפורמות האלה, מצליח לעורר אצלם רגש - וזה לא פחות ממדהים".

"בסופו של דבר אבל מדובר בבן אדם מחליא שעשה דברים נוראיים", הוסיף גיל, וציין שהוא מעולם לא פגש או דיבר עם הראפר אבל הוסיף ש"הראיונות שיש לנו בסדרה נעשו לאחר שחרורו מהכלא, ומדובר בצילומים שלא פורסמו מעולם והושגו על ידי צוות ההפקה שלנו".

כזכור, טקאשי סיקסניין נשלח למאסר ב-2018, ושהה מאחורי סורגים קצת פחות משנתיים. שהותו בכלא קוצרה לאחר שהעיד נגד חברי הכנופיה שלו, ובמשפטו טען שהוא "השתמש" בחברות בכנופייה רק בשביל לצבור "קרדיט ברחוב", וזמן קצר לאחר שחרורו התראיין ואמר שהוא "מופתע שהוא עדיין בחיים".

סדרת הדוקו Supervillain תעלה לאוויר ברשת שואוטיים ב-21 בפברואר